Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1811,00 

Białe Witryny prowansalskie, Promocje

Dostępna od ręki –> Biała witryna jednodrzwiowa VIT 09

1892,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1811,00 

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO TYLKO:

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND

1892,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Bianco
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Biała witryna jednodrzwiowa VIT 09

Biała witryna emanuje subtelnością i przyjemną lekkością, co doda uroku każdemu salonowi. Jej klasyczna forma w połączeniu z delikatnymi zdobieniami nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Jednodrzwiowa konstrukcja oferuje wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów, takich jak książki, kolekcje, pamiątki czy dekoracje. Półki wewnątrz witryny pozwalają na uporządkowane rozmieszczenie przedmiotów. Witryna jednodrzwiowa utrzymana jest w typowych dla stylu prowansalskiego pastelowych kolorach, a subtelne zdobienia nadają jej romantycznego i sielskiego charakteru, który z pewnością przyciągnie uwagę gości.

Witryna jednodrzwiowa o wymiarach:
Wysokość: 195 cm
Szerokość: 61 cm
Głębokość: 43 cm
Waga: ok 70 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Dodatkowo drewniana witryna Bianco charakteryzuje się niezwykłymi drzwiami filunkowymi, dzięki czemu jej charakter nawiązuje do stylu rustykalnego i prowansalskiego. Przede wszystkim wysoka jakość wykonania i przemyślana konstrukcja są gwarancją, że witryna spełni nawet najwyższe oczekiwania.

Nasza rustykalna witryna z kolekcji Bianco została wykonana w 100 % z litego drewna sosnowego. Dodatkowo cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

Woskowana witryna składa się z szklanych drzwi, za którymi ukryte są cztery półki po całej szerokości. Przede wszystkim witryna stoi na czterech kulistych nóżkach, które podtrzymują całą konstrukcje mebla. Witryna sosnowa z kolekcji Bianco jest inspirowana stylem rustykalnym i prowansalskim.

Biała witryna przeszklona jest wykończona w kolorze K17 Biały wosk

Odbiór osobisty: Do 2-3 dni roboczych

Wysyłka firmą kurierską: Do 2 tygodni. Koszt transportu wyliczany na podstawie cennika firmy kurierskiej

Transport Firmowy: czas realizacji podawany po złożeniu zamówienia ( zależny od kierunku dostawy )

Waga 50 kg
Wymiary 43 × 61 × 195 cm
Gwarancja

Kolekcja

Pomieszczenie

Stan produktu

Termin realizacji

Waga