Umebluj dom, tak jak chcesz żyć, a nie jak chcesz być postrzegany!

Mimo, że każdy z nas jest unikową jednostką, to w naszym domu mamy zadziwiająco podobne meble. W sposób w jaki planujemy korzystać z naszego domu, powinien decydować o jego wystroju wnętrz. A zaczyna się przy planowaniu budowy domu, czyli układ i wymiary pomieszczeń. Ten kto uwielbia spędzać czas z rodziną i znajomymi powinien zdecydować się na zakup dużej sofy. Natomiast ten, kto lubi się relaksować z książką i kubkiem gorącej herbaty powinien zainwestować w wygodny fotel do czytania. Po przeanalizowaniu tego, w jakim otoczeniu czujesz się najlepiej, będziesz mógł skupić się na tym, co zrobić, by tak zostało.   

Najczęstsza praktyka podczas poszukiwaniu inspiracji i rzeczy, które się nam podobają, jest skupienie całej uwagi na tym, co lubimy. Inna efektywną sztuką jest odnalezienie rzeczy, które nas odrzucają w aranżacjach. Jest to sposób, który ukierunkowuje co chcemy osiągnąć, a czego uniknąć.

3 kroki do sukcesu!

1.Przeczytaj uważnie informacje o wybranym produkcie podane na stronie, zwracając szczególną uwagę na jego rozmiar i użyte materiały. Kolejnym krokiem będzie udanie się do pomieszczenia, w którym stoją meble i za pomocą miarki sprawdzimy, czy jest dla Ciebie odpowiedni. Dzięki tej wizualizacji upewnisz się, że to właściwy wybór.

2.Sprawdź wszystkie dostępne zdjęcia wybranego mebla, aby upewnić się, że styl i wykończenie mebla będzie ci odpowiadał. To dobry sposób również na zainspirowanie się zastosowanie mebla w pięknie zaaranżowanym wnętrzu.

3.Jeśli nadal masz obawy przed zakupem, sprawdź recenzje produktu. Znajdziesz tam opinie ludzi o podobnych upodobaniach, którzy już zakupili wcześniej ten model. Kto wie, może któryś z nich próbował go zaaranżować w tym samym pomieszczeniu?