Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3999,00 

Fotele, Sofy, Narożniki Wypoczynkowe

Dwuosobowa sofa rustykalna na kółkach Diana

3999,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3999,00 

3999,00 

Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Dwuosobowa sofa na kółkach Diana

Tapicerowana sofa Diana to mistrzowskie połączenie elementów współczesnych i klasycznych. Została zaprojektowana z myślą o wyrafinowanym wypoczynku. Poduszki, które są mocno wypchane sprawiają, że sofa jest bardzo wygodna i zachęcająca do codziennego relaksu.
Idealnie sprawdza się jako element wyposażenia eleganckiego i stylowego salonu oraz gabinetu. Cała sofa utrzymuje się na czterech nóżkach bukowych, gdzie z przodu zamontowane są kółeczka. Rustykalna sofa zapewnia komfortowe miejsce dla dwóch osób.
Sofa Diana o wymiarach:
Wysokość: 80/90 cm ( luźne poduszki )
Szerokość:  200 cm
Głębokość:  95 cm
Wysokość siedziska:
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY FOTEL ?

Prezentujemy Państwu stylową Sofe Diana o rewelacyjnym kształcie i kolorystyce w stylu Angielskim. Jest to świetny mebel dla miłośników relaksu i odpoczynku. Sofa została wypełnioną miękką pianką HR.  Dzięki stabilnych metalowej podstawie, prezentuje się bardzo designersko oraz zdecydowanie zachęca do zakupu. Dlatego luksusowe materiały z jakich została wykonana sofa, pozwoli uczynić pomieszczenie bardzo nowoczesne i przyjemne.

Nowoczesna Sofa jest doskonałym  sposobem na wystrój wnętrz. Jednak podkreśli aranżacje całego pomieszczenia oraz dopełni pusta przestrzeń w kącie czy obok ulubionej sofy. Przede wszystkim nasz oryginalna sofa zapewni nie tylko wygodny mebel, ale również wysoką jakość wykonania, które zapewniają wytrzymałe materiały.

KOLOR:

  • Linea 1 ( ze zdjęcia )
  • Bluvel 40