Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1139,00 

Fotele, Sofy, Narożniki Wypoczynkowe

Tapicerowany Fotel USZAK do salonu, drewniane nogi

1139,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1139,00 

1139,00 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
Eren 01Eren 01Eren 01Eren 02Eren 02Eren 02Eren 03Eren 03Eren 03Eren 04Eren 04Eren 04Eren 05Eren 05Eren 05Eren 06Eren 06Eren 06Eren 07Eren 07Eren 07Eren 08Eren 08Eren 08Eren 09Eren 09Eren 09Eren 10Eren 10Eren 10Eren 11Eren 11Eren 11
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Tapicerowany Fotel USZAK do salonu, drewniane nogi

Fotel Uszak o wymiarach:
Wysokość: 107 cm
Szerokość:  81 cm
Głębokość:  55 cm
Wysokość siedziska: 42 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY FOTEL ?

Prezentujemy Państwu stylowy Fotel Uszak o nowoczesnym kształcie i kolorystyce. Jest to świetny mebel dla miłośników relaksu po całym ciężkim dniu. Wygodne siedzisko z elastyczną miękką pianką i dobrze wyprofilowanym oparciu to cały sekret przepięknego fotela. Dzięki stabilnych metalowej podstawie, prezentuje się bardzo designersko oraz zdecydowanie zachęca do zakupu. Dlatego nowoczesne i luksusowe materiały z jakich został wykonany fotel, pozwoli uczynić pomieszczenie bardzo nowoczesne i przyjemne.

Fotel Uszak przedstawiamy w bogatej gamie kolorystycznej z tapicerki Eren. Kolorystyka jest bardzo neutralna, dlatego świetnie będzie komponować się w pomieszczeniach takich jak: Salon, sypialnia czy nawet w gabinecie. Miejsce dla niego znajdziesz prawie w każdym pomieszczeniu.

Nowoczesny fotel jest doskonałym  sposobem na wystrój wnętrz. Jednak podkreśli aranżacje całego pomieszczenia oraz dopełni pusta przestrzeń w kącie czy obok ulubionej sofy. Przede wszystkim nasz oryginalny fotel zapewni nie tylko wygodny mebel, ale również wysoką jakość wykonania, które zapewniają wytrzymałe materiały.

NAJWAŻNIEJSZE SĄ DETALE:

Złota podstawa mebla to wisienka na torcie. To one nadają cały charakter fotelowi, który przyciąga wzrok każdego z nas.

Zobacz również całą naszą ofertę foteli oraz sofy !