Meble w stylu country

Kolekcja country to idealne meble dla osób, które miłują się w sielankowym i wiejskich wnętrzach.

Kolekcja country została stworzona z myślą o połączeniu stylów ludwikowskich z dodatkiem stylu rustykalnego, gdyż posiada on w sobie cechy sielskiego wystroju połączony z elegancją. Wprowadza on do wnętrza ciepły i przytulny klimat, idealny do wypoczynku.

Styl country uwielbia naturalne materiały jak na Meble drewniane przykład Drewno sosnowe. Z tego materiały wykonane zostały mebla oraz dodatki. urzekają lekkim kształtem z delikatnymi zdobieniami. Jednym z typowych mebli dla tej kolekcji jest komoda, nie jest ona meblem uniwersalnym, ponieważ ciężko ją będzie wpasować do wnętrza nowoczesnego. Natomiast świetnie ona sprawdzi się w stylu rustykalnym, Prowansalskim czy angielskim.

Rustykalne meble drewniane country

Meble ludwikowskie możemy również przypisać do kolekcji country. Poprzez jej wygięte nóżki oraz wycięcia w blatach ta kolekcja jest bardzo charakterystyczna. Meble dodatkowo są strukturyzowane, przez co jej powierzchnia zyskuje bardziej na swoich latach. Dodatkową cechą mebli country jest ich wykończenie woskiem pszczelim. W kolekcji znajdują się meble do jadalni, a dokładnie stół, krzesła, witryny, komoda, regały.

Spójność, konsekwencja i harmonia, to bardzo ważne cechy tego stylu. Niewątpliwie warto wziąć pod uwagę meble z Kolekcji COUNTRY, jeśli planujesz urządzenie domu na wzór wiejskiej chaty.