Każdy marzy o chwili relaksu tylko dla siebie i to najlepiej w otoczeniu natury. Dlatego kluczem do komfortowego wnętrza są odpowiednio dobrane drewniane meble ze stylistyczną równowagą. Kolekcja SLIM urzeka pięknem klasycznej stylistyki. Jeśli nie masz dużo miejsca w mieszkaniu, ale potrzebujesz pojemnych mebli to wybierz Kolekcje Slim.

Kolekcja Slim inspirowana kolekcją Cerą o mniej masywnym charakterze. Lekkie, Proste, gładkie boki mebli,  które nie posiadają filunków- to główna cecha tej kolekcji. Jest to połączenie rustykalnego stylu z delikatną prostotą. Dzięki gładkim i cieńszym bokom, szuflady oraz wnętrze mebla są przestronniejsze, dzięki którym zyskujesz jeszcze więcej miejsca, aby zachować ład i porządek.

Kolekcja Slim jest rustykalną kolekcja mebli do każdego pomieszczenia w twoim domu. Można ją urządzić w salonie, sypialni czy nawet w biurze. Oczywiście znajdziesz modne delikatne łuki oraz uchwyty metalowe przepalane, które przyciągają wzrok i subtelnie dekorują wnętrze.

Meble wykończone są z nieselekcjonowane litego drewna sosnowego, gdzie występuje w kolorze K01 – Jasny wosk, inaczej nazywany Wosk miodowy. To kolor, gdzie widać cała strukturę drewna mimo brązowego odcienia. Matowe wykończenie całego mebla, nadaje pomieszczeniu przyjemnego i ciepłego klimatu.