Meble w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to przede wszystkim funkcjonalność i prostota, a także skupienie się na jednym, ale przemyślanym akcencie. Daj się urzec czystemu skandynawskiemu wzornictwu i wprowadź skandynawski styl do swojego mieszkania.

Kolekcja skandiano jest inspirowana stylem skandynawskim i minimalistycznym. Kolekcja skłąda się z  kredensów, krzeseł, stołów i stolików kawowych wykonanych z drewna sosnowego. Drewno sosnowe jest bardzo wdzięcznym naturalnym materiałem, który nigdy nie wyjdzie z mody. Prosty styl dopełniają dekoracje, lampy czy lampiony umieszczone na szafkach i komodach.

Kolorystyka stylu skandynawskiego

Meble w stylu skandynawskim to kwintesencja stylu i elegancji. Wprowadzają do wnętrza świeżość i nadają mu jasnego i przestronnego charakteru. Biel to także bardzo uniwersalny kolor, oferujący szerokie możliwości. Dlatego stworzyliśmy kolekcje SKANDIANO w kolorze K17 biały wosk. Do białych mebli bez problemu dobierzemy wszystkie niezbędne dodatki, aby stworzyć ciepłe i wygodne wnętrze.
Białe meble w stylu skandynawskim

Kolekcja Skandiano charakteryzuje się przede wszystkim matowymi, białymi meblami, które posiadają ciemne brązowe blaty i nóżki. Meble przybierają prosty, oryginalny kształt przez co są bardzo unikatowe i sprawdzą się one w wielu pomieszczeniach. Drewniane meble skandiano to ekologiczne meble, przyjazne w środowisku, dzięki czemu będą nam służyć wiele lat.

Drewniane meble skandynawskie

Wybierając meble z litego drewna o delikatnych liniach, kształtach i formach będą nawiązywać również do stylu shabby chic. W stylu szwedzkim nie ma miejsca na tworzywa sztuczne! Niech będzie naturalnie!

Białe meble drewniane z tej kolekcji mają niepowtarzalny przyjazny urok, które podążają za coraz nowszym trendem. Taka  aranżacja wnętrz idealnie sprawdzi się zarówno w dużych domach jak i małych przestrzeniach. Trend ten dotyczy wszystkich ceniących prostotę, ekologiczne podejście i umiarkowaną formę. Oczywiście odpowiednio dobrane białe meble do salonu przypadną do gustu zarówno miłośnikom klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji.