Meble w stylu klasycznym

Jeśli szukasz mebli, które odmienią twoją jadalnie to Kolekcja steel jest szczałem w dziesiątkę. Jest to kolekcja bardzo unikatowych mebli, które cieszą się oryginalności i pasją do prostoty. Meble z kolekcji STEEL to połączenie stylu rustykalnego z industralnym designem.

Meble steel są wykonane z litego drewna sosnowego połączone z metalowymi okuciami i czarnymi nóżkami. Są one nie tylko proste, ale bardzo praktyczne i oryginalne. We wnętrzu sprawiają dużą funkcję dekoracji. Kolekcja steel sięga efekt w pełni przemyślanej konstrukcji. Poprzez starannie dobrany materiał i solidne wykonanie meble będą służyć wiele lat, a wraz z upływem czasu zyskają tylko na swojej wyjątkowości i szlachetności.

białe meble drewniane do jadalni

Kolekcja steel to luksus i wyrafinowany smak w stylizacji. Drewniane witryny sosnowe na czarnych nóżkach i z krzyżykami w drzwiach dostarczy wszystkiego, co potrzebujesz. Natomiast białe wysokie krzesła z metalowym detalem dopełni całość aranżacji. Meble z tej kolekcji charakteryzują się bowiem idealnym zachowaniem proporcji i harminii.

KOLORYSTYKA KOLEKCJI STELL

Kolekcja Steel jest inspirowana stylem włoskim. Charakteryzują się one stonowanymi i subtelnymi kolorami takimi jak biele, beże czy popiele. Oczywiście nie może zabraknąć brązowego odcienia. Meble z kolekcji Steel wybarwione są w kolorze K13 Bielony. Jest to odcień, który świetnie pasuje z brązowymi blatami.

Ekskluzywne meble z kolekcji STEEL umieszczone w salonie będą piękną prezentacją domu. Precyzyjne wykończenia i stylizowane linie mebli zadowolą zmysły dotykowe i wizualne. Każda chwila w salonie potęguje uczucie pełnego komfortu i relaksu. Białe meble sosnowe znajdą swoje miejsce również w Prowansji, a nawet pomieszczeniach skandynawskich, nadając im charakteru i klasy.