Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2560,00 

Komody prowansalskie, Promocje

Dostępna od ręki –> Bielona komoda w stylu wiejskim SEL 19

2560,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2560,00 

2560,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Steel
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Bielona komoda z drewna w stylu wiejskim SEL 19

Bielona komoda z drewna w stylu wiejskim to uroczy mebel, który wniesie do Twojego wnętrza atmosferę ciepła, prostoty i tradycji wiejskiego życia. Wykonana z solidnego drewna, komoda ta emanuje naturalnym urokiem i ręcznym wykonaniem, co nadaje jej niepowtarzalny charakter. Komoda wiejska charakteryzuje się praktycznymi rozwiązaniami, takimi jak szuflady i przestronne szafki, co sprawia, że jest idealnym miejscem do przechowywania różnorodnych przedmiotów. To doskonały wybór do sypialni, kuchni czy salonu, gdzie jej funkcjonalność może być wykorzystana na wielu płaszczyznach.

Styl wiejski, emanujący ciepłem i przytulnością, sprawia, że bielona komoda stanie się nie tylko praktycznym meblem, ale także dekoracyjnym elementem wnętrza. Dobierz ją do rustykalnych dodatków, tkanin w naturalnych kolorach i świeżych kwiatów, aby stworzyć spójną wiejską przestrzeń, w której każdy detal ma znaczenie.

Wiejska komoda o wymiarach:
Wysokość: 88 cm
Szerokość: 163 cm
Głębokość:  43 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Nasze wiejska komoda z kolekcji Steel zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Bielona komoda składa się z pięciu dużych i pojemnych szuflad, które wysuwane są na drewnianych prowadnicach. Oczywiście dno szuflad wypełniane jest sklejką, a plecy wykończane solidną pilśnią. Po prawej i lewej stronie znajdują się drzwiczki, za którymi znajdują się półki. Przede wszystkim komoda stoi na czterech kulistych nóżkach, które podtrzymują całą konstrukcje mebla.

Kolor: K13 – bielony

Okucia: metalowe Steel

Stan produktu: Zmontowany

Odbiór osobisty: Do 2-3 dni roboczych

Wysyłka firmą kurierską: Do 2 tygodni. Koszt transportu wyliczany na podstawie cennika firmy kurierskiej

Transport Firmowy: czas realizacji podawany po złożeniu zamówienia ( zależny od kierunku dostawy ) * Po każdym zamówieniu termin realizacji potwierdzimy e-mailowo.