Rustykalne Kredensy kuchenne

Kredens kuchenny jest jednym z mebli które bardzo często można spotkać w jadalni, salonie oraz kuchni. W tych pomieszczeniach kredens najczęściej pełni funkcję użytkową. Niektóre witryny swoim wyglądem bardzo przypominają kredens, jednak różnią się one konstrukcją.

Witryna składa się z jednego elementu, natomiast kredens jest to połączenie komody z nadstawką. Górna część kredensu jest przeszklona służąca do ekspozycji, dolna (komoda) zabudowana -przeznaczona jest do przechowywania dużej ilości naczyń.

Nasza firma zapewnia Państwu kredensy o różnej konstrukcji i wymiarze oraz kolorze. Rustykalne kredensy nie tylko ozdabiają nam pomieszczenie i wypełniają nam pustą ścianę, ale służą również do przechowywania drogich zastaw na stół. Górna półkach za przeszklonymi drzwiczkami może schować ozdobne kieliszki i eleganckie serwisy obiadowe, czy nieduże dekoracje pięknych kryształów i figurek.

Meble drewniane zapewniają niezawodność, wysoką jakość, piękny wygląd oraz modny styl.

Drewniane kredensy kuchenne

Kredensy drewniane wykończone są ozdobnymi wieńcami i falbankami, dzięki czemu sprawiają, że przypomina mebel z dawnych lat. Meble wykończone są ekologicznym woskiem pszczelim, lub wodnymi farbami białymi o matowym wykończeniu. Wosk pszczeli nadaje meblom niepowtarzalnego efektu oraz chroni przed wilgocią i zabrudzeniami.

Dzięki meblom drewnianym Twoje pomieszczenie stanie się przytulne i ciepłe. Przepięknie prezentują się kredensy drewniane w wnętrzu nowoczesnym i rustykalnym, angielskim i prowansalskim. Nie tylko są funkcjonalne, ale również stanowią dekorację samą w sobie.

Prowansalski Kredens kuchenny w kolorze białym, podbija Polskie domy coraz częściej oraz zachwycają one swoim urokiem i wykończeniem.