Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 309,00 

Krzesła tapicerowane

Tapicerowane Krzesło Chic Sztrukts

309,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 309,00 

309,00 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
Frojd 15Frojd 15Frojd 15Frojd 23Frojd 23Frojd 23Frojd 42Frojd 42Frojd 42Frojd 66Frojd 66Frojd 66Frojd 79Frojd 79Frojd 79
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Tapicerowane Krzesło Chic Sztruks

Krzesło Chic o wymiarach:
Wysokość: 89 cm
Szerokość: 51 cm
Głębokość: 44 cm
Wysokość siedziska: 49 cm
Waga: ok 7 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Krzesło CHIC- VELVET zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Możemy je zaaranżować w pomieszczeniach takich jak: jadania, kuchni, czy nawet w pokoju dziecięcym. Oryginalnie wykończenie sprawi, że twoje pomieszczenie będzie prezentowało się wyjątkowo i nieprzeciętnie. Oczywiście nasze krzesła pięknie będą prezentować się przy stole loftowym, nowoczesnym czy prowansalskim. Dodatkowo posiada solidną konstrukcję wykończenia, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat.

Przede wszystkim krzesło metalowe powinno charakteryzować się solidnym wykończeniem, stabilnością oraz niepowtarzalnym stylem. Oczywiście w wyposażeniu jadalni nie może zabraknąć nowoczesnych krzeseł tapicerowanych. Nowoczesne piękne krzesło nie posiada podłokietników, natomiast dzięki zaokrąglonej konstrukcji przypomina swoją formą muszelkę.

Nasze tapicerowane krzesło posiada konstrukcje metalową, które gwarantują stabilną konstrukcję. Oczywiście jest wykończone w ciekawym stylu, przeszycia są pionowe, co daje niezwykle ciekawy i niebanalny wgląd. Krzesło design to rozwiązania praktyczne, ale i wysoce estetyczne.

Przede wszystkim krzesło nowoczesne powinno charakteryzować się solidnym wykończeniem, stabilnością oraz niepowtarzalnym stylem. . Wzbogaci pokój dziecięcy, a nawet restauracje czy pokoje w hotelach.

Krzesło prezentujemy w tkaninie Fjord

Fjord 15 – szary
Fjord 23 – kremowy
Fjord 42 – cynamonowy
Fjord 66 – curry
Fjord 79 – zielony

POLECAMY:

Stół drewniany

Waga 7 kg
Wymiary 44 × 51 × 89 cm
Gwarancja

Pomieszczenie

Stan produktu

Termin realizacji

Waga

Tapicerka Fjord

Frojd 15Frojd 23Frojd 42Frojd 66Frojd 79