Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 696,00 

Lampy rustykalne

Drewniana Lampa podłogowa vintage ORAZIO

870,00  696,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 696,00 

870,00  696,00 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniana Lampa podłogowa ORAZIO

Lampa podłogowa o wymiarach:
Wysokość: 136 cm
Wysokość klosza: 20 cm
Średnica klosza: 45 cm
Gwint: E27
Kabel i włącznik w kolorze czarnym.
Klosz w dwóch kolorach do wyboru: białym i czarnym.

Szczegóły drewnianej lampy ?

Rustykalna lampa podłogowa ORAZIO to obowiązkowy dodatek aranżacji każdego salonu oraz sypialni. Lampa Orzio doda wyjątkowego charakteru wnętrzu, wyznaczając poszczególne strefy w pomieszczeniu. Oczywiście  sprawdzą się w połączeniu z wygodnym fotelem, aby stworzyć przestrzeń do zanurzenia się w nocy w ulubionej książce lub po prostu rozjaśnić ciemne miejsce. Lampa stojąca jest bardzo lekka, dzięki czemu możesz ją łatwo przenieść tam, gdzie ją aktualnie potrzebujesz. Rustykalna Lampa stojąca to więcej niż funkcjonalny dodatek. Lampa może stać się efektowną dekoracją, dzięki czemu stworzy ciekawe oraz przytulne wnętrze.

Przed wyborem konkretnego modelu lampy podłogowej warto zastanowić się, jaką funkcję ma pełnić w danym pomieszczeniu i gdzie ma rzucać światło. Odpowiednie oświetlenie pomoże uwydatnić określone przedmioty, takie jak obrazy, trofea czy fotografie. Lampa podłogowa z kloszem w jednym położeniu, umieszczona w rogu pomieszczenia, optycznie powiększy przestrzeń wnętrza. Klasyczna lampa podłogowa może również z łatwością zdefiniować strefę wypoczynkową.

Prowansalska lampa podłogowa – Urocze, romantyczne wnętrza inspirowane Prowansją, które emanują dyskretną elegancją, przywołując najlepsze tradycje francuskiego designu. Ustawiona w rogu prowansalskiej sypialni lub salonu powinna wyróżniać się wyrafinowanymi, klasycznymi liniami i kloszem wykonanym z drapowanego materiału. Możesz wybrać gładkie tkaniny w gładkie lub w kwieciste nadruki.