Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 171,20 

Lampy rustykalne

Kolorowa Lampa do pokoju dziecka SOFIA

171,20 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 171,20 

171,20 

Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Kolorowa Lampa do pokoju dziecka SOFIA

Lampa kolorowy sznur o wymiarach:

Długość: 1 metr
Główny materiał produktu: bawełniany sznur
Kolor do wyboru: Brzoskwiniowy, Fioletowy, Szary
Moc : żarówka Max 15W, LED
Napięcie znamionowe: 220-230V~50Hz
Trzonek/gwint: E27

Szczegóły drewnianej lampy ?

W pokoju dziecka powinno znajdować się co najmniej kilka różnych źródeł światła – ogólne (tj. górne), lokalne, np. lampki nocne, oraz ewentualnie dekoracyjne. Oświetlenie w pokoju dziecięcym powinno być nie tylko praktyczne, ale i kolorowe. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór lamp sufitowych dla dzieci – poszczególne modele różnią się szczegółami, ale wszystkie są lekkie i bezpieczne.

Lampa sznur sofia została wykonana z ręcznie z grubo splatanego bawełnianego sznurka. W ofercie mamy dostępne lampy w trzech pastelowych odcieniach: brzoskwiniowy, fioletowi i szary. Oryginalna lampa sznur w stylu boho w pomieszczeniu tworzy delikatny i ciekawy efekt oświetlenia.  Rozświetli każde dziecięce pomieszczenie, nadając niepowtarzalnego, przytulnego klimatu.

 

Waga 1 kg
Gwarancja

Pomieszczenie

Termin realizacji