Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 544,00 

Łóżka drewniane

Dostępne od ręki –> Drewniane łóżko rustykalne ACC 01 160×200

1 544,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 544,00 

1 544,00 

  • Dostawa: do montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: do 2 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  • Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniane łóżko rustykalne ACC 01 160×200

Łóżko rustykalne to mebel, którego użytkujemy najczęściej w ciągu całego życia, wiec warto poświęcić więcej czasu na jego wybór. Najpopularniejszym rodzajem łóżek są te wykonane z litego drewna sosnowego. Drewniane łóżko rustykalne można znaleźć w wielu sypialniach, są w stanie zapewnić niespotykany dotąd poziom komforty. Głównie ze względu na wybór odpowiedniego materaca. Łóżko drewniane pokryte woskiem pszczelim, zaliczany jest jako meble ekologiczne.

Rustykalne Łóżko drewniane o wymiarach:
Wysokość: 96 cm
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 200 cm
Podany wymiar to wymiar pod materac
Dodatkowe wymiary:
Szerokość całkowita: Materac + 13 cm
Wysokość za nóżka: 40 cm
Wysokość mocowania stelaża: 26 cm
Wysokość od podłogi do boku: 23 cm
Głębokość całkowita: 212 cm

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Rustykalne łóżko  zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat. Od wymiary 140×200 łóżko drewniane posiada na środku dodatkową listwę środkowa pod stelaż.

Oprócz aspektów praktycznych bardzo ważne są również aspekty estetyczne. Wybierając łóżko do sypialni powinniśmy kierować się stylem, w którym czujemy się najlepiej.

Łóżko drewniane nie posiada w ofercie materaca oraz stelaża. 

Rustykalne łóżko jest wykończone w kolorze K01 Jasny wosk

Wysyłka na drugi dzień !!