Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 052,00 

Łóżka drewniane

Dostępne od ręki –> Łóżko piętrowe ACC 07 80×200

2 052,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 052,00 

2 052,00 

  • Dostawa: do montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: uzależniony od adresu dostawy
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniane łóżko piętrowe ACC 07

Drewniane łóżko piętrowe jest idealnym meblem do pokoju dziecięcego. Łóżko piętrowe przede wszystkim musi zapewniać bezpieczeństwo przez co musi być solidne i trwałe. Kupując łóżko drewniane, należy sprawdzić rodzaj wykończenia, którym zostało pokryte. W przypadku mebli dla dzieci warto wybierać te, które zostały pomalowane woskiem ekologicznym. Łóżko piętrowe dla dzieci  zostało wykonane maszynowo.

Drewniane łóżko piętrowe o wymiarach:
Wysokość: 170 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 200 cm
Podany wymiar to wymiar pod materac
Dodatkowe wymiary:
Szerokość całkowita: Materac + 6 cm
Wysokość drabinki: 50 cm
Wysokość mocowania stelaża: 26/131 cm
Wysokość od podłogi do boku: 23 cm
Głębokość całkowita: 214 cm

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Rustykalne łóżko z kolekcji Cera  zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat

Łóżko piętrowe

Oprócz aspektów praktycznych bardzo ważne są również aspekty estetyczne, które będą pasować do . Wybierając łóżko do pokoju dziecięcym powinniśmy kierować się stylem, w którym czujemy się najlepiej. Meble dziecięce muszą być nie tylko piękne, ale również wytrzymałe i funkcjonalne. Najlepszy wybór dla dziecka w każdym wieku to drewniane meble dziecięce.

Łóżko drewniane nie posiada w ofercie materaca oraz stelaża.  –  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy oraz stelaży dostępnych w sklepie.

Piętrowe łóżko jest wykonane w stanie surowym – wybarwienie

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ:

MATERACAMI

STELAŻAMI

SZUFLADAMI POD ŁÓŻKO

Waga 50 kg
Wymiary 200 × 80 × 170 cm
Gwarancja

Kolekcja

Pomieszczenie

Stan produktu

Waga

Aranżacja