Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 387,00 

Łóżka drewniane

Szuflada pod łóżko woskowana SUF 01

Od 387,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 387,00 

387,00 

  • Dostawa: w całości, nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniana szuflada pod łóżko SUF 01

Jednym z najbardziej praktycznych sposobów wykorzystania wolnej przestrzeni pod łóżkiem jest umieszczenie pod łóżkiem pojemnej szuflady. Zastosowanie szuflad pod łóżkiem zapewnia różnorodne możliwości przechowywania pościeli, koców i kapci, a nawet odzieży sezonowej. To rozwiązanie nie zajmuje dodatkowej przestrzeni w pomieszczeniu i pomaga utrzymać je w czystości. Warto również zaznaczyć, że wybierając szuflady na pościel nie dotyka nas wszechobecny problem kurzu, szczególnie przy ścieleniu łóżka.
Szuflada pod łóżko o wymiarach:
Wysokość: 22 cm
Szerokość: 98, 150, 198 cm
Głębokość: 60cm
Waga: ok 15 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Szuflada pod łóżko to idealny dodatek w każdym łóżku. Jest to mebel w którym przechowujemy bardzo wiele rzeczy. Dodatkowo dużą przestrzeń możemy wykorzystać na przechowaniu: pudełek po obuwiu, letnia lub zimową kołdrę czy nawet ubrania sezonowe. Funkcjonalna szuflada przyda się w każdym mieszkaniu, nawet tym największym. Oczywiście jeśli mamy mało miejsca w sypialni to szuflada pod łóżko jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla wielu z nas. Niezależnie czy mamy szafkę nocną koło łóżka to nasza szuflada dopasuje się wymiarowo do każdego łóżka.

WYMIARY ŁÓŻKA:

1. 22 cm x 98cm x 60 cm – dwie szuflady na jedną stronę, czyli cztery na łóżko

2. 22cm x 150 cm x 60 cm – jeśli jest szafka nocna przy łóżku to maksymalnie szuflada musi mieć 150 cm aby swobodnie wysunąć szufladę

3. 22cm x 198cm x 60 cm – jedna szuflada na całą długość łóżka, czyli dwie szuflady na łóżko

Rustykalne szuflady z kolekcji Cera  zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Cała szuflada jest wykończona naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat

Szuflada drewniana wysuwa się na gumowych kółkach, aby nie porysowało nam nowych paneli.

RODZAJE WYBARWIEŃ 

W wersji podstawowej meble jest K01 Jasny wosk- wosk miodowy. Jest to standardowy kolor dla kolekcji CERA. Dlatego pierwsze zdjęcia produktu przedstawiają właśnie ten kolor. Jednak w naszej ofercie również posiadamy większą paletę kolorystyczną:
Kolory białe: K03, K13, K16, K 17   +10 %
Lakiery do blatów i siedzisk: K11 i K14
Surowy mebel
Strukturyzacja całego mebla +40%

DODATKOWA ZMIANA W MEBLU:

zmiana wymiarów
zmiana uchwytów