Rustykalne Lustro drewniane

  Najszybszym i najprostszym sposobem, aby zmienić wystrój wnętrz jest lustro. Z odpowiednim wymiarem lustra można optycznie powiększyć oraz rozświetlić pomieszczenie. W dzisiejszych czasach lustra drewniane spełnia nie tylko funkcje do użytkowe, ale również jako dekoracyjne.

  Proponujemy Państwu lustra wiszące i stojące w drewnianej ramie o prostokątnych i okrągłych kształtach. Lustro zawieszone nad komodą lub sofą nie tylko podkreśla oryginalny wystrój, lecz również optycznie powiększa nasze wnętrze. Jest to świetny pomysł do małych i ciemnych pomieszczeń, ponieważ jeśli zawiesimy lustro naprzeciw okna, promienie rozświetlą nam pomieszczenie.

  Lustra w drewnianej ramie

  Nasze lustra drewniane wykonujemy w 100% z litego drewna sosnowego, dzięki czemu służą nam przez wiele lat. Zapewniają trwałość i wytrzymałość. Bogate wzornictwo i solidne wykonanie to właśnie nasze lustra drewniane. Wykańczamy je naturalnymi woskami pszczelimi. Wosk pszczeli nadaje meblom niepowtarzalnego efektu oraz chroni przed wilgocią i zabrudzeniami

  Lustra woskowane zawieszone naprzeciwko okna mogą sprawić, że pomieszczenie stanie się jasne i przytulne. Stworzymy dzięki temu przyjemną atmosferę.

  Drewniane Toaletki do sypialni

  W naszej ofercie znajdą Państwo również przepiękne i praktyczne toaletki sosnowe. Toaletkę drewnianą można spotkać coraz częściej w damskich garderobach lub w sypialniach. Jest to przydatny element wyposażenia sypialni oraz sposób na uporządkowanie kosmetyków i biżuterii. Niewielkie szufladki które znajdują się przy toaletce są w zasięgu ręki.