Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2436,00 

Materace

Materac Medivis Lux Komfort

Od 2436,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2436,00 

2436,00 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Piankowy Materac Medivis Lux Komfort

Piankowy materac medivis powinien ściśle dopasować się do naszego kształtu ciała i położenia. Musimy zwrócić uwagę na jego przyczepność i temu, jak poddaje się naszemu ciału. Przy wyborze materaca musimy zwrócić uwagę na jego wymiary i twardość. Udowodniono, że twardsze materace są lepszym rozwiązaniem dla kręgosłupa, który musi mieć dobre warunki do spania.

Wkład materaca to pianka wysokoelastyczna Kaltschaum 7-polowa. Ma ona konturowo wycięte kanały powietrzne zwiększające wentylację wewnętrzną materaca o wysokości 12 cm (dla Medivis Lux Komfort). W połączeniu ze specjalną 7-polową, rewolucyjną i antybakteryjną i nie pozwalającą na rozwój roztoczy, pianką termoelastyczną o grubości 8 cm (80kg/m3). Staje się bardziej miękka, gdzie ciało styka się z powierzchnią materaca. Pianka termoelastyczna zastosowana w materacu Medivis Lux Komfort, posiada wyjątkowe właściwości redukcji nacisku i równomiernie rozkładając ciężar ciała na powierzchnię materaca. Tego typu budowa zapewnia idealne dopasowanie do ciała, a tym samym zapewnia bardzo wysoki komfort spania.
Materac posiada dodatkowy pokrowiec wewnętrzny, zapewniający większą ochronę wkładu materaca.

Pokrowiec dostępny w wersjach:

– Aloe Vera Lux

Skład materiału (30% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu i 5 % elastan). Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. Właściwości: pielęgnuje skórę i działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

– Impuls

Pokrowiec niepikowany wykonany jest z materiału obiciowego składającego (35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 58 % poliester i 7 % elastan). Pokrowiec posiada jony srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60°C , co stanowi gwarancję zachowania higieny spania.Właściwości: bardzo dobrze odprowadza wilgoć, posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Posiada doskonałe własności regulacji temperatury i jest gładki i miły w dotyku.

Wysokość: około 20 cm.
Wymiary:  80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200.
Cechy szczególne: wkład 7 polowy,
UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Waga 60 kg
Wymiary 200 × 20 cm
Pomieszczenie

Termin realizacji

Wersja Materaca

Wymiary Materaca