Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 598,00 

Materace

Materac Texel

Od 598,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 598,00 

598,00 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Wygodny Materac Texel

Wygodny materac Texel  powinien ściśle dopasować się do naszego kształtu ciała i położenia. Musimy zwrócić uwagę na jego przyczepność i temu, jak poddaje się naszemu ciału. Przy wyborze materaca musimy zwrócić uwagę na jego wymiary i  twardość. Udowodniono, że twardsze materace są lepszym rozwiązaniem dla kręgosłupa, który musi mieć dobre warunki do spania.

Wkład: wkład ze sprężyn woreczkowych, z wysokogatunkowego drutu, obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-25 mm o zwiększonej sprężystości.

Pokrowiec dostępny w wersjach:

– Alergik
Materiał obiciowy frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 90oC.

– Aloe Vera
Skład materiału (30% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu i 5 % elastan). Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. Właściwości: pielęgnuje skórę i działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

Właściwości: szybko i równomiernie rozprowadza wilgoć w górnej części pokrowca, włókna klimatyzujące zapobiegają poceniu się i działa antybakteryjnie.

Wymiary: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200 Wysokość: około 18 cm.Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Waga 60 kg
Wymiary 200 × 18 cm
Gwarancja

Pomieszczenie

Stan produktu

Termin realizacji

Waga

Wersja Materaca

Wymiary Materaca