Meble Slim, czyli lżejsza odsłona mebli Cera!

Meble Slim, czyli lżejsza odsłona mebli Cera!

Rustykalne meble wykonywane są od lat i cieszą się coraz większą popularnością. Z pewnością ma na to wpływ ich charakterystyczny wygląd. Meble rustykalne wykonane z litego drewna charakteryzują się widocznym usłojeniem i strukturą z licznymi sękami. Ten efekt mebli świetnie sprawdza się w każdym pomieszczeniu, gdyż sprawia, że wnętrze staje się przytulne i ciepłe. Przede wszystkim meble z drewna sosnowego są o wiele tańsze nić chociażby z drewna bukowego czy dębowego.

Wielu klientów zadaje sobie  pytanie czym różni się mebel CERA od Slim. Jeśli wygląd mebla jest taki sam, a jednak cena mebli Slim jest tańsza. Poniżej przedstawimy różnice między tymi dwoma kolekcjami mebli rustykalnych!

RUSTYKALNE MEBLE SLIM

Drewniane meble z kolekcji Slim to tak naprawdę cieńsze, proste boki, bez ozdobnych filunków. Atrakcyjniejsza cena tej kolekcji wynika z mniejszego zużycia materiałów. Bok drewnianego regału lub komody posiada 2,5 cm grubości, automatycznie listwy pomiędzy szufladami również posiadają 2,5 cm grubości, dzięki czemu szuflady są większe i pojemniejsze. Rustykalne meble SLIM osadzone są na czterech okrągłych nóżkach, które mają 5,5 cm wysokości, ale widoczne jest tylko 3 cm, ponieważ dolny wieniec wypuszczony jest poniżej boku mebla.  

Drewniane meble Slim to idealny wybór dla osób, które szukają mebli stylowych o lekkim wykończeniu. Kolekcja SLIM to nic innego jak prostota, lekkość i funkcjonalność, idealna do wnętrz w stylu skandynawskim czy nowoczesnym.

Rustykalne Meble – pojemne meble drewniane

Zamawiając meble kuchenne w stylu rustykalnym, wszystkie szafki są wykonane w kolekcji Slim, aby zachować większą przestrzeń wewnątrz szafek oraz estetyczny wygląd całej kuchni. Ten efekt zastosowany jest zarówno w dolnych, jak i górnych szafkach kuchennych. Zamawiając Rustykalne meble w kolekcji Slim z prostymi bokami zyskujemy więcej wolnego czasu przy domowych porządkach. Kurz nie osadza nam się w zakamarkach, więc jest to idealna kolekcja dla Alergików. Jeśli chcielibyśmy również wykonać meble łączone czyli np. złączyć kilka szaf ze sobą  lub wykonać dużą domową biblioteczkę – Kolekcja Slim jest idealnym wyborem po pozbyciu się bocznych wieńcy

Symbol mebli SLIM

Wiesz już, że meble drewniane SLIM to przepis na klimatyczne wnętrze w niemalże każdej aranżacji! Niezależnie od tego, która z nich jest Twoją ulubioną, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Kolekcja slim wyróżnia się trzy cyfrową nazwą tj.: 101,102,103…

Natomiast są produkty, które występują jedynie w kolekcji SLIM: Biurka rustykalne, Szafki RTV rustykalne, czy też niektóre witryny i regały drewniane.

Cieńsze boki nie oznaczają, że meble są mniej solidne czy nietrwałe. Dzięki temu, że meble sosnowe są klejone i skręcane na grubych śrubach trwałość mebla jest taka sama jak przy Kolekcji CERA.

Podobieństwa Mebli SLIM i CERA

Rustykalne meble Slim jak i Cera standardowo wykonywane są w podstawowym kolorze K01 – Jasny wosk ( wosk miodowy ). Jest to najbardziej zbliżony odcień do koloru dębowego. Rustykalne meble wykończone woskiem mają charakter wiejskiej chatki, dzięki czemu wnętrze czaruje swoim urokiem. Woskowane meble rustykalne urzekają rodzinnym ciepłem i i przypominają radosny czas spędzony na wsi.

Kolekcja Slim oczywiście posiada takie same frony mebli jak przy kolekcji Cera. Drzwi oraz szuflady, posiadają takie same frezowania oraz zdobienia. Sposób wysuwania szuflad również jest taki sam, czyli szuflady wysuwają się na drewnianych prowadnicach. Ozdobne okucia rustykalne montowane do mebli sosnowych nadają im niepowtarzalnego wyglądu.

Kolekcja Slim to praktyczne meble drewniane, zaprojektowane tak, aby były niedrogie w produkcji, przez co dziś są ikoną designu, a współcześni projektanci wnętrz inspirują się ich prostą formą, która pasuje do każdego stylu.

x