O firmie

Poznaj naszą historię

Biuro firmy rustykalne wnetrze

Rustykalne-Wnętrze to firma rodzinna założona w 1984 roku przez Romana Polaka, który zaczął swą produkcje w małym warsztacie z czterema pracownikami.

Przez ponad 35 lat dzięki rzetelnej pracy, uporowi w dążeniu do celu doprowadziliśmy do tego, że mały zakład produkcyjny został przekształcony w fabrykę, która daje zatrudnienie około stu pracownikom. Posiadamy zakład produkcyjny wyposażony w najnowszą technologię.

Dzięki przemyślanym inwestycją, nowoczesnym technologią, a przede wszystkim tworzonemu z pasją ciekawemu i bogatemu wzornictwu sprawiły, że obecnie Rustykalne wnętrze jest jednym z liderów w branży meblowej. Przez długie lata swojej działalności zyskaliśmy opinię producenta najwyższej jakości mebli na zamówienie.

Producent mebli drewnianych w stylu rustykalnym

Specjalizujemy się w meblach woskowanych, wykończonych na styl postarzany. Pomimo indywidualnego usłojenia drewna, dodatkowo dopieszczamy mebel przepięknymi wieńcami i frezami. Każdy mebel może zostać wykończony na osiem różnych kolorów. Uchwyty i zawiasy formowane i wypalane są przez naszego kowala, dzięki czemu są wyjątkowe .

Ekspozycja białych mebli do salonu w stylu prowansalskim

Produkujemy meble wykonane z litego drewna sosnowego na styl rustykalny, prowansalski. W naszym asortymencie znajdują się: Biurka, Krzesła, Witryny, Regały, Stoły, Ławy Komody, Szafy, Łóżka, Półki, Garderoby, Ławka, Lustra, Fotele i sofy designerskie, Konsole i stoliki drewniane

Ekspozycja mebli drewnianych Rustykalne-wnetrze

Obecnie posiadamy bogatą ofertę o siedmiu różnych kolekcjach. Główną z nich, w której się specjalizujemy jest Kolekcja CERA, natomiast posiadamy również SLIM, BIANCO, COUNTRY, CARBONE, STEEL, SKANDIANO.

Kolekcje nawiązują do stylu rustykalnego, prowansalskiego oraz skandynawskiego. Łączą one w sobie funkcjonalność oraz oryginalny design, w szerokiej gamie kolorystycznej.

Sypialnia na poddaszy w stylu rustykalnym

Dzięki naszej bogatej ofercie, możemy stworzyć komplety mebli do sypialni, salonu, kuchni, jadalni czy pokoju dziecięcego. Dlatego przy jednym zamówieniu, można wyposażyć całe mieszkanie na lata.

Ekspozycja mebli stół szklany

Oczywiście nasze produkty nie tylko cieszą się w Polsce, ale również za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Życzymy Państwu wyboru mebli, które nawet po latach będą zachwycały i cieszyły Państwa oczy. Zachęcamy do zakupu mebli drewnianych,

x