Rustykalne półki na ścianę

  Półki to jedne z podstawowych aranżacji ścian w Twoim mieszkaniu. Stanowią nieodłączny element każdego wnętrza. Nawet najprostsza półka rustykalna potrafi je ożywić i nadać wyjątkowego uroku. Najważniejsze wystarczy tylko odnaleźć taką, która idealnie wpasuje się do danego pomieszczenia.

  Drewniane półki zapewnią miejsce dla wszystkich swoich skarbów. Zdjęcia z rodzinnych wypadów, cenne pamiątki i inne dawno zapomniane drobiazgi otrzymają nowe życie po wyeksponowaniu na nowych półkach. Jednak dzięki temu przy prostych, codziennych czynnościach spojrzysz na nie z sentymentem i przypomnisz sobie o wszystkich wspaniałych chwilach. To idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika przytulnych wnętrz.

  Drewniane półki do pokoju dziecięcego

  W dziecięcym pokoju ułóż na nich pluszaki, czy książki, a Twoje dziecko z uśmiechem będzie sięgać do nich po to, co daje im radość. Natomiast w pokoju małego sportowca idealnie będą współgrały z pucharami lub medalami.

  Półki ścienne z drewna

  Możesz również stworzyć swoją domową bibliotekę po spójnym rozmieszczeniu funkcjonalnych półek na ścianie i ułożeniu na nich książek. Dzięki temu wieczory z herbatą i dobrą książką będą jeszcze przyjemniejsze, a każda wyeksponowana opowieść będzie przyciągać z podwójną siłą.

  Półka Rustykalna pasująca indywidualnie do każdego pomieszczenia. Klasyczne, czy nowoczesne – wybór należy do Ciebie. Wykonane z dbałością o środowisko z litego drewna sosnowego i wykończone naturalnym woskiem pszczelim gwarantują trwałość na lata. Możliwość zamówienia półek w wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb sprawia, że możesz stworzyć w mieszkaniu swój własny kącik w niepowtarzalnym stylu.