Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 338,00 

Półki ścienne

Dostępna od ręki –> Biała półka ścienna Patynowa COS 12 Sz. 80 cm

338,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 338,00 

338,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 1-2 dni robocze
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

Gotowe do wysyłki – *Produkt może posiadać drobne niedoskonałości

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniana Półka woskowana COS 12

Półka drewniane o wymiarach:
Wysokość: 30 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 15 cm
Waga: ok 15 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Półka drewniana to niepozorny mebel, który dekoruje i wypełnia każdy dom. Zatem możemy go spotkać w każdym praktycznie pomieszczeniu. Jednak najczęściej spotykany jest w: salonie, sypialnia, wiatrołap/przedpokój, ale coraz częściej możemy spotkać w kuchni oraz łazience. Oczywiście Półka jest elementem wyposażenia, który nie tylko spełnia funkcję praktyczną, ale również używa się go jako formę dekoracyjną. Przede wszystkim Półka do salonu rewelacyjnie komponują się nad komodą, stolikiem przyściennym czy nad kanapą. Jednak, możemy je umieścić wszędzie.

Rustykalna półka z kolekcji Cera  zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego.

Woskowana półka składa się z dwóch pojemnych szuflad, które wysuwane są na drewnianych prowadnicach. Dno szuflad wypełniane jest sklejką, a plecy wykończane solidną pilśnią.  Oryginalny efekt uzyskujemy przez zamontowanie pięknych i  delikatnych, ozdobnych wieńcy.

Półka prowansalska jest wykonana w kolorze K03 Biała Patyna

Wysyłka na drugi dzień !!