Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,00 

Preparaty pielęgnacyjne

Wosk Starwax Antiquaire – Spray

39,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,00 

39,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Wosk Starwax Antiquaire – spray to profesjonalny preparat do specjalistycznego woskowania drewna zarówno surowego jak i bejcowanego. Dzięki temu twoje meble zawsze będą wyglądać jak nowe a jednocześnie będą odpowiednio zabezpieczone przez zniszczeniem. Dlatego wybierając produkty Starwax będziesz miał pewność, że twoje meble będą zabezpieczone na lata.

Starwax Wosk Antiquaire w sprayu to wosk w aerozolu  przeznaczony do woskowania rzeźb i snycerki oraz do codziennej pielęgnacji mebli drewnianych, woskowanych. Dzięki nakładaniu przez rozpylanie pozwala równomiernie woskować rzeźbione drewno. Odżywia włókna drewna, podkreśla urodę słojów. Po wypolerowaniu pozostawia subtelny satynowy połysk. Pozwala na pielęgnację drewna pod kolor. Doskonale nadaje się do bieżącej pielęgnacji woskowanych powierzchni we wnętrzach i konserwacji starych lakierowanych mebli. Występuje w dwóch odcieniach: 1. Drewno jasne – do jasnego wosku 2. Drewno ciemne – do ciemnego wosku, brunatnego wosku

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząśnij dokładnie opakowanie, dzięki czemu wszystkie składniki preparatu będą dobrze się połączą. Rozpyl równomiernie, bez nadmiaru na suche i odkurzone powierzchnie. Pozostawić do wyschnięcia, dokładnie wypolerować suchą, miękką szmatką lub szczotką. Niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania pielęgnacji to pędzel, pakuły bawełniane, szmatka, szczotka, wełna.

ZALECENIA

Wosk Starwax Antiquaire – spray przechowuj w temperaturze pokojowej. Przed każdym użyciem starannie osusz dyszę aerozolu. Brudne powierzchnie najpierw wyczyść zmywaczem wosku, dzięki czemu na powierzchni nie pozostaną żadne zabrudzenia. Produkt pod ciśnieniem, dlatego przestrzegaj zaleceń bezpieczeństwa umieszczonych na etykiecie. Woski należy zawsze polerować. Polerowanie ogrzewa, wygładza i utwardza wosk. Powierzchnie woskowane należy regularnie polerować. Wydajność: ok. 30 m2 z litra. Po każdym użyciu należy dokładnie osuszyć końcówkę aerozolu.