Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 470,00 

Próbniki

Sofa Mena Velvet dwuosobowa na czarnych nogach 147×75

1 470,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 470,00 

1 470,00 

Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Designerska Sofa Mena

Sofa Mena o wymiarach:
Wysokość: 85 cm
Szerokość:  147 cm
Głębokość:  75 cm
Wysokość siedziska: 52 cm

Z CZEGO WYKONUJEMY FOTEL ?

Prezentujemy Państwu stylowy Sofa Mena o rewelacyjnym kształcie i kolorystyce w stylu Scandinawskim. Jest to świetny mebel dla miłośników relaksu i odpoczynku. Wygodne siedzisko z elastyczną miękką pianką i dobrze wyprofilowanym oparciu to cały sekret przepięknej sofy. Dzięki stabilnych metalowej podstawie, prezentuje się bardzo designersko oraz zdecydowanie zachęca do zakupu. Dlatego luksusowe materiały z jakich została wykonana sofa, pozwoli uczynić pomieszczenie bardzo nowoczesne i przyjemne.

Sofa Mena designerskie przedstawiamy w gamie kolorystycznej z tapicerki sztruksowej: szarej, kremowej, cynamonowy. Kolorystyka jest bardzo neutralna, dlatego świetnie będzie komponować się w pomieszczeniach takich jak: Salon, sypialnia czy nawet w gabinecie. Miejsce dla niego znajdziesz prawie w każdym pomieszczeniu.

Nowoczesna Sofa jest doskonałym  sposobem na wystrój wnętrz. Jednak podkreśli aranżacje całego pomieszczenia oraz dopełni pusta przestrzeń w kącie czy obok ulubionej sofy. Przede wszystkim nasz oryginalna sofa zapewni nie tylko wygodny mebel, ale również wysoką jakość wykonania, które zapewniają wytrzymałe materiały.

NAJWAŻNIEJSZE SĄ DETALE:

Czarna podstawa mebla to wisienka na torcie. To one nadają cały charakter sofy, który przyciąga wzrok każdego z nas.

Zobacz również całą naszą ofertę foteli oraz sofy !

Waga 60 kg
Wymiary 75 × 147 × 85 cm
Gwarancja

Pomieszczenie