Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 675,00 

Promocje, Szafki nocne rustykalne

Dostępna od ręki –> Prowansalska szafka nocna COM 115

675,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 675,00 

675,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Slim

 

Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Prowansalska szafka nocna COM 115

Prosta szafka nocna z jasnego drewna wprowadza do wnętrza mnóstwo świeżości, doskonale wpasowując w popularny styl klasyczny. Świetnie wygląda również w aranżacji o rustykalnym sznycie, do której wnosi wiele domowego ciepła i przytulności. Szafka nocna z szufladką i półką będzie nie tylko świetnie się prezentować przy drewnianym łóżku, ale posiada funkcjonalną przestrzeń do przechowywania niezbędnych przedmiotów

Woskowana Szafka nocna o wymiarach:
Wysokość: 60 cm
Szerokość: 45 cm
Głębokość: 43 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Woskowana Szafka nocna to idealny mebel w każdym domu, który spełnia wiele funkcji. Można ją znaleźć w pomieszczeniach takich jak: sypialnia, pokoju dziecięcym czy pokoju gościnnym. Oczywiście mebel jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny, dzięki niezbyt dużej wielkości. Przede wszystkim w dużych szufladach możemy schować telefon, ładowarki, książki czy lekarstwa.

Drewniana komoda woskowana z kolekcji SLIM zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Warto zwrócić uwagę na niebanalny sposób wybarwienia. Oczywiście cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim. Zatem cały mebel jest chroniony przed wilgocią, a jego matowe wykończenie nadaje ciekawego charakteru.

Woskowana szafka nocna składa się z małej szufladki, która wysuwa się na drewnianych prowadnicach oraz z drzwiczek filunkowych. Oczywiście plecy wykończane solidną pilśnią. Przede wszystkim komoda stoi na czterech kulistych nóżkach, które podtrzymują całą konstrukcje mebla. Szafka nocna sosnowa z kolekcji SLIM jest inspirowana stylem rustykalnym i prowansalskim.

Kolor: K13 Bielony + K01 Jasny wosk

Stan produktu: Zmontowany

Odbiór osobisty: Do 2-3 dni roboczych

Wysyłka firmą kurierską: Do 2 tygodni. Koszt transportu wyliczany na podstawie cennika firmy kurierskiej

Transport Firmowy: czas realizacji podawany po złożeniu zamówienia ( zależny od kierunku dostawy ) * Po każdym zamówieniu termin realizacji potwierdzimy e-mailowo.

Dostępna 1 SZT

Waga 30 kg
Wymiary 43 × 45 × 60 cm
Gwarancja

Kolekcja

Pomieszczenie

Stan produktu

Termin realizacji

Waga

Aranżacja