Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 930,00 

Prowansalskie szafki RTV

Dostępna od ręki –> Bielona Szafka pod telewizor RTV 07

1 930,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 930,00 

1 930,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

Gotowe do wysyłki – *Produkt może posiadać drobne niedoskonałości

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniana Szafka RTV 07

Szafka pod telewizor o wymiarach:
Wysokość: 60 cm
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 50 cm
Waga: ok 40 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Szafka pod telewizor to idealny mebel w każdym domu, który spełnia wiele funkcji. Można ją znaleźć w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia. Zazwyczaj szafki pod telewizor występują w formie niskich i długich konstrukcjach.  Oczywiście mebel jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny, dzięki niezbyt dużej wielkości. Drewniane szafki RTV znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością.

Nasza rustykalna szafka pod telewizor z kolekcji Cera  zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego.

Sosnowa Szafka RTV składa się z trzech dużych i pojemnych szufladek, które wysuwane są na drewnianych prowadnicach. Pod drewnianym blatem znajduje się półeczka, na której możemy położyć sprzęt RTV. Po lewej stronie znajdują się dwoje drzwiczek, za którymi jest pusta przestrzeń. Przede wszystkim szafka pod telewizor stoi na czterech kulistych nóżkach, które podtrzymują całą konstrukcje mebla. Szafka pod telewizor sosnowa z kolekcji Cera jest inspirowana stylem rustykalnym i prowansalskim. Zatem charakteryzuje się ona pięknymi, prostymi bokami, które się wykończone delikatnymi wińcami od dołu.

NAJWAŻNIEJSZE SĄ DETALE:

Najważniejszą są uchwyty meblowe to doskonały sposób na zmianę aranżacji wnętrza. Przede wszystkim nadadzą niepowtarzalnego charakteru meblom oraz w całym pomieszczeniu. Wszystkie meble z kolekcji Cera wzbogacenie są w ręcznie wypalane metalowe uchwyty i zawiasy, które wykonujemy w naszej firmie. Co więcej w naszej ofercie znajdują się również też uchwyty i zawiasy w kolorze czarnym oraz starego złota.

Drewniana Szafka RTV jest wykonana w kolorze K13 Bielony

Wysyłka na drugi dzień !!

 

Waga 50 kg
Wymiary 50 × 150 × 60 cm
Gwarancja

Kolekcja

Pomieszczenie

Stan produktu

Waga