Rustykalne regały drewniane

Jeżeli szukasz miejsca na nowe książki, które tylko czekają w kolejce, aby spędzić z Tobą miły wieczór przy herbacie, to nasze regały są idealne dla Ciebie. Meble stworzyliśmy z myślą o Tobie, ale także o środowisku. Wykonaliśmy Regał z litego drewna sosnowego i pokryliśmy naturalnym woskiem pszczelim. Solidne wykonanie ekologicznych regałów sprawia, że meble te będą towarzyszyć Ci przez wiele lat. Trwała, praktyczna konstrukcja i wyjątkowy wygląd zestawione w jednym.

Bez względu na to, na jaki regał rustykalny się zdecydujesz, idealnie wpasuje się on do wnętrza Twojego mieszkania. Wyjątkowe w swojej prostocie drewniane regały to najlepsi przyjaciele przytulnego salonu, czy sypialni. W zależności od tego, gdzie je postawisz, będą one spełniać inną funkcję. Jest jednak coś, co łączy wszystkie modele – Twoi goście nie będą mogli oderwać od nich wzroku.

Drewniany regał do kuchni

Umieść regał w kuchni i ułóż na nich słoiki, przyprawy lub naczynia. Nada on wyjątkowego, rustykalnego klimatu, który ociepli wnętrze. Ponadto będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, każda chwila spędzona w kuchni będzie jeszcze przyjemniejsza.

Sosnowe regały umieszczone w salonie nie tylko sprawią, że będzie on bardziej przytulny, ale także zyskasz dzięki nim dodatkowe miejsce na wszystkie swoje skarby. Zdjęcia rodzinne lub pamiątki, na które z sentymentem spojrzysz przy wykonywaniu codziennych czynności; kolekcja książek, bo każda historia warta jest wyeksponowania; kwiaty, które nawet w najmroźniejszych chwilach przypomną Ci o ciepłych, letnich dniach. To, jak zagospodarujesz regały rustykalne, i gdzie je umieścisz zależy tylko od Ciebie. Stwórz własny kącik, na widok którego na myśl przyjdą Ci tylko te najwspanialsze momenty. Poza tym skarby lepiej mieć zawsze na oku.

Drewniany regał na książki

Boisz się, że nie znajdziesz idealnego regału dla siebie? Nie martw się, mamy dla Ciebie szeroki wybór mebli w różnych wymiarach i o różnym wyglądzie. Wolisz minimalistyczny mebel z dodatkową szufladką, czy może przyciągający wzrok regał z ozdobnymi rustykalnymi wykończeniami? To wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Dodatkowo możesz wybrać kolor mebla, tak aby perfekcyjnie spełniał Twoje oczekiwania.