Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 208,00 

Krzesła rustykalne

Dostępne od ręki –> Drewniane krzesło jadalniane SIL 01 ( 2 szt. )

208,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 208,00 

208,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniane krzesło jadalniane SIL 01 – 2 szt. dostępne

Drewniane Krzesło do kuchni to nietuzinkowy mebel, który jest niezbędny w każdej aranżacji wnętrz. Jest nam potrzebny do pracy przy biurku, do zjedzenia obiadu w rodzinnym gronie czy też w przedpokoju do  ubrania obuwia. Drewniane krzesło również świetnie prezentuje się w otoczeniu dużego rodzinnego stołu rustykalnego. Jest to idealne Drewniane krzesło do kuchni oraz jadalni w stylu rustykalnym. Wbrew pozorom krzesło wykonane z litego drewna jest bardzo wygodne przez co możemy na nim siedzieć wiele godzin.

Krzesło drewniane o wymiarach:
Wysokość: 105 cm
Szerokość: 46 cm
Głębokość: 50 cm
Waga: ok 7 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Nasze drewniane krzesło z kolekcji Cera  zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Oczywiście cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

Przede wszystkim krzesło sosnowe powinno charakteryzować się solidnym wykończeniem, stabilnością oraz niepowtarzalnym stylem. Oczywiście w wyposażeniu jadalni nie może zabraknąć rustykalnych krzeseł drewnianych.

Krzesło drewniane jest w kolorze K02 Ciemny wosk

podana cena jest za 1 sztukę

Wysyłka na drugi dzień !!