Stelaże do łóżek

    Stelaż może wydawać się niepozornym, mało istotnym elementem łóżka. Rzadko zwracamy na niego uwagę, a większość z nas widzi go tylko przy zakupie mebla. Szukając najwyższej jakości komfortu skupiamy się na wyborze materaca, ale niewiele osób wie, że to właśnie stelaż powinien pełnić jedną z głównych ról w naszych poszukiwaniach.

    Podstawowym i najważniejszym zadaniem stelaża jest amortyzacja. Nawet, jeśli kupimy najwygodniejszy i najlepszej jakości materac, może się on okazać dla nas niekomfortowy przez zbagatelizowanie prawidłowego wyboru stelaża.

    Często po pewnym czasie stelaże zaczynają skrzypieć. Dlatego pamiętaj, że warto znaleźć produkt w jak najlepszej jakości, która zagwarantuje trwałość na lata, a przy każdej próbie zmiany pozycji podczas snu nie obudzisz wszystkich domowników.

    W naszej ofercie znajdziesz właśnie takie stelaże – trwałe, starannie wykonane i dopasowane do nawet najbardziej skomplikowanych wymagań. Do wyboru są produkty z drewna sosnowego, brzozowego lub bukowego. Zaczynając od prostych pojedynczych stelaży po podwójne z regulacją twardości i wysokości zagłówka, a także części nośnej. Oferujemy je w wielu różnych wymiarach: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200. Możemy również wykonać stelaż w niestandardowym wymiarze na zamówienie, tak aby idealnie wpasował się do Twojego łóżka i stał się częścią mieszkania na wiele lat. Wybór należy do Ciebie.

    Dodatkowo oferujemy stelaże z firmy „Koło”, które wyginają się tak, aby jak najlepiej dopasować się do kształtu ciała, wysokości i wagi. Gwarantuje to wyjątkową wygodę. Poza tym w naszej ofercie znajdziesz również składane stelaże, które umożliwiają zorganizowanie w łóżku dodatkowego miejsca. Możesz je wykorzystać na przykład do schowania poduszek, kołdry lub pościeli. Dzięki temu zyskasz sporo przestrzeni w szafach. To idealne, praktyczne rozwiązanie do małych sypialni, w których każdy schowek jest na wagę złota. Wszystko tworzymy w trosce o Twój komfort użytkowania i zdrowy sen. Z myślą o wypoczynku, na jaki zasługujesz po całym dniu ciężkiej pracy lub w przerwie pomiędzy domowymi obowiązkami