Stół drewniany rustykalny

Stół rustykalny to nieodłączny element każdego salonu i jadalni oraz kuchni. To centralny punkt spotkań, przy którym spożywamy rodzinne posiłki i dyskutujemy na różne tematy oraz świętujemy rodzinne uroczystości.

Spośród wielu prezentowanych rozmiarów, wzorów i modeli, wybierając stół warto wsiąść pod uwagę liczbę domowników, którzy będą korzystać ze stołu. Przy dużych uroczystościach polecamy stoły z dostawkami, które powiększają stół w kilka minut o cztery osoby.

Drewniany stół kuchenny

W restauracjach i karczmach doskonale będą prezentować się nasze stoły drewniane góralskie o wiejskim i sielankowym charakterze.

Stoły drewniane rustykalne ocieplają nowoczesne i surowe wnętrza, ale również świetnie dopełnią wystrój wnętrz. W jadalni w stylu country i salonie w stylu rustykalnym czy w kuchni prowansalskiej. Jednak prosta forma i ciepły odcień drewna, nadają pomieszczeniu przytulności i subtelności.

Stół w stylu rustykalnym został wykonany z litego drewna sosnowego, dzięki czemu mebel jest solidny i trwały. Stoły drewniane wykończone są naturalnymi woskami pszczelimi. Przede wszystkim wosk pszczeli nadaje meblom niepowtarzalnego efektu oraz chroni przed wilgocią i zabrudzeniami.

Czym różnią się Stoły rustykalne ?

Niezależnie od tego, czy jest to zwykły stół drewniane, zawsze staje się głównym punktem w jadalni czy kuchni.

Stół rustykalny rozkładany oprócz wymiarów, różnią się blatami oraz nogami. Nasza oferta przestawia stoły z dwoma wersjami blatu.

Blat stołu:

Wersji A – Klejony – to blat, który posiada proste wykończenie, składa się z samych desek klejonych wzdłuż długości stołu, dzięki czemu stół wydaje się lekki, a zarazem solidny.

Wersja B – Klepkowy – to blat, który posiada dokoła ramę ozdobą, a środek wypełniony jest klepkami ozdobnymi.

Do wykończenia stołów drewnianych używany wyłącznie naturalnych substancji, bezpiecznych dla środowiska oraz ludzi.