Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 157,00 

Stoły drewniane

Dostępna od ręki –> Brązowy stół rustykalny 140×80

1 157,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 157,00 

1 157,00 

  • Dostawa: mebel do montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: uzależniony od adresu dostawy
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: CERA/SLIM

Gotowe do wysyłki – *Produkt może posiadać drobne niedoskonałości

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Woskowany Stół kuchenny MES 13/B

Rustykalny stół kuchenny prezentuje się jeszcze lepiej, jeśli sąsiadują wokół niego krzesła drewniane. W małej kuchni najlepiej sprawdzi się stół z dostawkami – ich zaletą jest fakt, że nieużywane (złożone) mają standardowy rozmiary. Przy większej imprezie, dostawki do stołu są bardzo przydatnymi elementami. Stół rozkładany sprawdzi się naprawdę w wielu wystrojach wnętrzach. Połączenie motywów rustykalnych z luksusowymi akcentami pozwala na uzyskanie wrażenia swojskości, ale w eleganckim wydaniu. Stoł z litego drewna świetnie wygląda także w nowoczesnych wnętrzach.

Woskowany stół o wymiarach:
Wysokość: 76 cm
Szerokość x Głębokość: 140×80 cm
Oferta dotyczy stołu: MES 13/B
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Nasz Stół rustykalny z kolekcji CERA została wykonana w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat. Nie da się ukryć, że posiada z pewnością piękna prezencja ale i ponadprzeciętna praktyczność.

Drewniany stół w wersji:

Wersja B – blat ozdobny rama dookoła i w środku klepki – klepkowy

Rustykalny stół drewniany jest wykonany w kolorze K01 Jasny wosk