Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 376,00 

Stoły drewniane

Dostawka do stołu DOS 01

Od 376,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 376,00 

376,00 

  • Dostawa: w całości elementach, mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera
Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK11 Lakier 22-25K11 Lakier 22-25K11 Lakier 22-25K13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK14 Lakier 22-10K14 Lakier 22-10K14 Lakier 22-10K15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Dostawka drewniana do stołu DOS 01

Drewniana dostawka do stołu to praktyczne rozwiązanie, które pozwala elastycznie dostosować rozmiar stołu do zmieniających się potrzeb i liczby gości. Ta funkcjonalna dostawka wykonana jest z solidnego drewna, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także estetyczny wygląd. Dzięki starannemu wykonaniu i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, dostawka idealnie współgra z głównym stołem, tworząc spójną całość. Doskonała zarówno do jadalni, jak i salonu, zapewnia wygodę i elegancję podczas rodzinnych posiłków czy spotkań towarzyskich. Drewniana dostawka to praktyczny element wyposażenia, który podnosi funkcjonalność i atrakcyjność każdego stołu.

Wymiary:
Wysokość: 4 cm
Szerokość x Głębokość: 80/90/100 x 50 cm

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Dostawka do stołu została wykonana w 100 % z litego drewna sosnowegoBlat dostawki został precyzyjnie dostosowany do konkretnego modelu stołu, uwzględniając jego rozmiar, wzór oraz grubość blatu. Dzięki temu po zamontowaniu dostawki, stół zyskuje dodatkową przestrzeń, umożliwiając elastyczne dostosowanie do zmiennych potrzeb i liczby gości. Umieszczane po bokach stołu, są doskonałym rozwiązaniem, umożliwiającym dostosowanie mebla do zmieniających się potrzeb. Dostawki tego rodzaju można zamocować jedynie do stołów posiadających specjalne wycięcia, co wpływa na ich stabilność.

Dostawka pasuje do modeli stołów:
– MES 01/02/03/13
– LUD 01
– SKN 01

niezależnie od rozmiaru stołu.

Drewniana dostawka w dwóch wersjach:

Wersja A – blat prosty – klejony
Wersja B – blat ozdobny rama dookoła i w środku klepki – klepkowy

RODZAJE WYBARWIEŃ 

W wersji podstawowej meble jest K01 Jasny wosk- wosk miodowy. Jest to standardowy kolor dla kolekcji CERA. Dlatego pierwsze zdjęcia produktu przedstawiają właśnie ten kolor. Jednak w naszej ofercie również posiadamy większą paletę kolorystyczną:
Kolory białe: K03, K13, K16, K 17   +10 %
Lakiery do blatów i siedzisk: K11 i K14
Surowy mebel
Strukturyzacja całego mebla +40%