Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 695,00 

Stoły drewniane

Okrągły Stół Oakland

695,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 695,00 

695,00 

Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Okrągły Stół kuchenny Oakland

Okrągły Oakland o wymiarach:
Wysokość: 76 cm
Fi: 100 cm
Waga: ok 60 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Okrągły stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Można go znaleźć w pomieszczeniach takich jak: kuchni, jadalni ale również w salonie. Oczywiście mebel jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny. Oferujemy różnorodne stoły – znajdziesz duży stół jadalny, rustykalny stół do salonu czy trwały stół kuchenny.

Nasz Stół kuchenny został wykonany z blaty MDF w kolorze orzecha, a cały stelaż wykonany jest z metalu. Nie da się ukryć, że posiada z pewnością piękna prezencja ale i ponadprzeciętna praktyczność.

Waga 50 kg
Wymiary 100 × 100 × 76 cm