Rustykalna Szafka RTV drewniana

Szafka RTV drewniana to mebel, który zazwyczaj znajduje się w salonie i utrzymuje porządek. Rustykalne szafki pod telewizor są idealnym wyborem dla osób, które posiadają w pomieszczeniu kino domowe oraz inne sprzęty do grania. Przede wszystkim w dzisiejszych czasach telewizor jest zawieszony nad szafką RTV, dzięki czemu blat szafki może być wykorzystany do czegoś innego.

Prezentujemy Państwu rustykalne szafki po telewizor, które nie tylko mogą służyć w salonie ale również w sypialniach oraz w pokojach gościnnych. Dodatkowo stoliki RTV rustykalne wykonane są z litego drewna sosnowego, poprzez co są trwalsze i gwarantują wysoką użyteczność na wiele lat. Drewniane Szafki RTV wykonane z wdzięcznego materiału, będą prezentowały się wspaniale w każdym stylowym wnętrzu.

Dzięki prezentowanych rozmiarów i wzorów, wybierając drewniną szafkę pod telewizor warto zwrócić uwagę na jego rozmiar oraz wykończenie. Niezależnie od modelu szafki, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo szafka pod telewizor będzie idealna dla twojego salonu.

Drewniana szafka pod telewizor

Woskowane szafki pod telewizor prezentujemy w różnych modelach; z szufladami, z drzwiczkami oraz z półkami. Posiadamy rustykalne szafki RTV duże, małe, szerokie i wąskie. W ośmiu odcieniach, od bieli do brązu. Możecie również zamówić mebel w stanie surowym jeśli nasz kolor Wam nie odpowiada. Dodatkowo nasi klienci doceniają tak szeroki wybór, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Przede wszystkim sprawdź szerokość, wysokość oraz głębokość naszych szafek i wybierz mebel o idealnych wymiarach.

Szafki RTV do sypialni, salonu, pokoju gościnnego. Na każdą kieszeń i każdy rozmiar.