Rustykalne szafki wiszące

  Drewniane szafki wiszące to meble składające się ze skrzynek, które zawierają szuflady oraz szafki z drzwiczkami. Często te drzwiczki są przeszklone. Drewniane szafki kuchenne od wiszących szafek, różnią się nie tylko budową, ale także ich zastosowaniem.

  Najczęstszym pomieszczeniem, gdzie możemy spotkać szafki wiszące to kuchnia, jak i również pokój gościnny czy sypialnia. Te szafki posiadają niezwykłe cechy, pozwalające na wykonanie niepowtarzalnych aranżacji. Są idealnym rozwiązaniem dla restauracji, barów, kawiarni i hoteli.

  To właśnie w szafkach wiszących można przechowywać przedmioty kuchenne, drobiazgi, filiżanki ozdobne, zastawy i inne eksponaty.

  Drewniane szafki wiszące przeszklone

  Zwykle w salonie albo kuchni znajdziemy szafki, które posiadają przeszklone drzwiczki, dzięki czemu z daleka będzie widać jej zawartość np. ozdobnych filiżanek, talerzy czy świeczek.

  Detale w szafkach wiszących takie jak, wyrzeźbione wzory lub ozdobne klamki, nadają meblu doskonałego i niepowtarzalnego wyglądu.

  Woskowanie szafek jest doskonałą metodą konserwacji. Chroni mebel przed ewentualnymi uszkodzeniami i wilgocią, nadaje mu jedwabistą gładkość, podkreśla naturalną fakturę i sęki drewna. Pokrywający meble woskiem ma właściwości antystatyczne. Dzięki temu eliminuje nadmierne osadzanie się kurzu będącego silnym alergenem. Ponadto meble sosnowe gwarantują piękny zapach.

  Woskowane szafki całkowicie odmienią wygląd każdego pomieszczenia.