Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 532,00 

Szafki wiszące rustykalne

Dostępna od ręki –> Rustykalna szafka wisząca COS 08

532,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 532,00 

532,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 1-5 dni roboczych
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

Gotowe do wysyłki – *Produkt może posiadać drobne niedoskonałości

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Sosnowa szafka wisząca COS 08

W rustykalnej kuchni, szafka wisząca przełamie monotonną linie szafek kuchennych i pozwoli na dodatkowe wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Sosnowa szafka wisząca może służyć zarówno jako zestaw do drewnianego kredensu w kuchni czy salonie, jak i również może być samodzielnym elementem wyposażenia wnętrz. Taka opcja sprawia, że ​​umeblowany pokój jest spójny i harmonijny. Rustykalna szafka wisząca jest nie tylko praktyczna, ale przede wszystkim jest oryginalną dekoracją wnętrz.

Szafka wisząca drewniana o wymiarach:
Wysokość: 68 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 19 cm
Waga: ok 25 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Nasza rustykalna szafka z kolekcji Cera  została wykonana w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

Szafka wisząca składa się z dwóch drzwiczek filunkowych, za którymi jest jedna półka drewniana. W dolnej części mebla znajdują się dwie pojemne szufladki, które wysuwają się na drewnianych prowadnicach. Przede wszystkim szafka wisząca posiada od tyłu schowane haczyki, na których możemy mebel zawieść.

Szafka w kolorze K01 Jasny wosk

Wysyłka na drugi dzień !!

Waga 25 kg
Wymiary 19 × 80 × 68 cm
Gwarancja

Kolekcja

Pomieszczenie

Stan produktu

Termin realizacji

Waga