Drewniana szafa rustykalna

Bohaterki drugiego planu, bez których jednak dom nie funkcjonuje to rustykalna szafa. Przestrzeń do przechowywania ubrań jest niezbędna w każdym domu i mieszkaniu. Jednak pojemna, ergonomiczna i do tego pasująca do wystroju wnętrz – taka powinna być twoja szafa. To prawdziwy skarbiec w dobrze zorganizowanej sypialni czy garderobie.

Szafy z kolekcji Cera to dobry sposób na organizacje twojej garderoby. Przedstawiamy Państwu szafy wszechstronne i niezawodne. Rustykalne szafy, a zarazem pasujące do stylu nowoczesnego. Drewniane szafy do sypialni wykończane w ciemnych, ziemistych odcieniach, a naturalne drewno i ażurowe dodatki, nadadzą pomieszczeniu uroku i ciepłego klimatu.

Drewniana szafa do sypialni

Stylowe szafy wykończone są naturalnym surowcem 100% z litego drewna sosnowego, co daje gwarancje solidnego i wytrzymałego mebla na lata. Nasze meble wykończone są naturalnym woskiem pszczelim lub wodnymi farbami białymi o matowym wykończeniu. Wosk pszczeli nadaje meblom niepowtarzalnego efektu oraz chroni przed wilgocią i zabrudzeniami.

Możesz samodzielnie zaprojektować szafę, korzystając z różnych 3 wariantów. Drewniany szafy rustykalne dzielą się na szafy jednodrzwiowe, szafy dwudrzwiowe, szafy trzydrzwiowe. Dodatkowo jeśli mamy więcej miejsca możemy nasze szafy połączyć jako szafa sześciodrzwiowa. Przede wszystkim pomyśl, ile masz miejsca na swoją szafę i ile rzeczy chcesz w niej umieścić.

Nasze szafy pomogą przekształcić niewykorzystaną dotychczas przestrzeń w wygodne miejsce do pomieszczenia. Przedstawiamy szafy drewniane, które pomieszczą rzeczy całej rodziny.

Sosnowe szafy woskowane nie tylko spotykane są w sypialni czy garderobie, ale bardzo często są spotykane w przedpokoju oraz w pokojach dziecięcych.