Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4 010,00 

Szafy drewniane

Dostępna od ręki –> Trzydrzwiowa szafa z nadstawką SZY 03/II

4 010,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4 010,00 

4 010,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni/ Odbiór osobisty 14 dni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Trzydrzwiowa szafa z nadstawką SZY 03/II

Trzydrzwiowa szafa z nadstawką to funkcjonalny mebel, który idealnie łączy styl z praktycznością. Wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego, ta szafa stanowi nie tylko praktyczne rozwiązanie do przechowywania, ale także piękny element dekoracyjny w każdym wnętrzu. Drewno sosnowe nadaje meblowi naturalny urok i ciepło, co sprawia, że pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i rustykalnych aranżacji. Trzydrzwiowy układ drzwi zapewnia obszerną przestrzeń do przechowywania odzieży, obuwia oraz innych przedmiotów, jednocześnie utrzymując porządek w pomieszczeniu. Nadstawka drewniana umieszczona na górnej części szafy dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność.

Szafa trzydrzwiowa o wymiarach:
Wysokość: 195 cm
Szerokość: 162 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: ok 150 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Dodatkowo drewniana szafa CERA charakteryzuje się niezwykłymi bokami filunkowymi, dzięki czemu jej charakter nawiązuje do stylu rustykalnego i prowansalskiego. Przede wszystkim wysoka jakość wykonania i przemyślana konstrukcja są gwarancją, że szafa spełni nawet najwyższe oczekiwania.

Nasza rustykalna szafa z kolekcji Cera  została wykonana w 100 % z litego drewna sosnowego. Dodatkowo cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

Oczywiście dno szuflad wypełniane jest sklejką, a plecy wykończane solidną pilśnią. Dodatkowo warto wspomnieć, że meble z litego drewna składają się z ciężkich i masywnych elementów, które mogą stanowić solidne oparcie dla ciężkich przedmiotów oraz rzeczy. Przede wszystkim szafa stoi na czterech kulistych nóżkach, które podtrzymują całą konstrukcje mebla.

Nasza rustykalna szafa z kolekcji Cera  została wykonana w 100 % z litego drewna sosnowego. Dodatkowo cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

Trzydrzwiowa szafa w kolorze K01 Jasny wosk

Wysyłka na drugi dzień !!

Waga 150 kg
Wymiary 60 × 157 × 195 cm
Gwarancja

Kolekcja

Pomieszczenie

Stan produktu

Termin realizacji

Waga