Rustykalne witryny sosnowe

Witryny drewniane to meble składające się z półek z drzwiczkami, posiadają również szuflady. Często drzwiczki w witrynach są przeszklone. Regał od witryny różni się głównie zawartością drzwiczek.

Witryny potrafią znaleźć swoje miejsce jako interesująca ozdoba stylowego salonu lub przytulnej jadalni. Niezależnie czy jest to witryna do salonu, czy do biura lub gabinetu, zawsze powinna być solidna, masywna i wykonana z litego drewna sosnowego.

W witrynach drewnianych można umieścić nasze cenne i sentymentalne pamiątki, ulubione książki czy porcelanowe zastawy stołowe.

Przeszklona witryna z drewna

Prezentujemy Państwu szeroką ofertę witryn drewnianych, które wykonujemy z litego drewna sosnowego, dzięki czemu są one bardzo trwałe i solidne. Są to meble drewniane dlatego po jakimś czasie można je odnowić i nadać im nowe życie. Witryny drewniane wykończone są naturalnymi woskami pszczelimi. Przede wszystkim wosk pszczeli nadaje meblom niepowtarzalnego efektu oraz chroni przed wilgocią i zabrudzeniami.

Zwykle to w salonie czy jadalni znajdziemy witryny z przeszklonymi drzwiczkami, dzięki czemu widoczna będzie zawartość mebla.

Witryna w stylu rustykalnym

Detale w witrynach takie jak, sęki drewna czy nierównomiernie pokryta farba, nadają meblu naturalności i niezwykłości.

Witryny idealnie odnajdują się nie tylko w stylu rustykalnym, ale także designerskim oraz prowansalskim.

Woskowane witryny odmienią wygląd każdego wnętrza.