Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1774,00 

Promocje, Witryny rustykalne

Dostępna od ręki –> Drewniana Witryna w stylu country LUD 11

1774,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1774,00 

1774,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 1-3 dni roboczych
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Country
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniana Witryna w stylu country LUD 11

Drewniana Witryna Country o wymiarach:
Wysokość: 180 cm
Szerokość: 62 cm
Głębokość: 43 cm
Waga: ok 70 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Drewniana Witryna Country to idealny mebel w każdym domu, który spełnia wiele funkcji. Nie może jej zabraknąć przede wszystkim w rustykalnym i eleganckim salonie. Ale to nie tylko tam jest odpowiednie miejsce dla witryny rustykalnej. Oczywiście możemy ja spotkać w pomieszczeniach takich jak: sypialnia, garderoba przedpokoju, a nawet w gabinecie czy pokoju dziecięcym. Jednak, niezależnie od pomieszczenia musimy drewnianą witrynę wybrać tak, aby pasowała do wystroju wnętrz oraz była odpowiednio dostosowana do potrzeb pomieszczenia. Oczywiście mebel jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny, dzięki trzema wielkościami.

Dodatkowo drewniana witryna Country charakteryzuje się ozdobną falbanką u dołu witryny, dzięki czemu jej charakter nawiązuje do stylu ludwikowskiego. Przede wszystkim wysoka jakość wykonania i przemyślana konstrukcja są gwarancją, że witryna spełni nawet najwyższe oczekiwania.

Nasza rustykalna witryna z kolekcji Country została wykonana w 100 % z litego drewna sosnowego. Dodatkowo cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

Woskowana witryna składa się z drzwi szklanych drzwiczek, za którymi ukryte są trzy półki po całej szerokości. Oczywiście w dolnej części witryny znajduje się pojemna szuflada, która wysuwa się na drewnianych prowadnicach. Przede wszystkim witryna stoi na czterech kwadratowych czarnych nóżkach, które podtrzymują całą konstrukcje mebla.

Ludwikowska witryna w kolorze K01 Jasny wosk

Odbiór osobisty: Do 2-3 dni roboczych

Wysyłka firmą kurierską: Do 2 tygodni. Koszt transportu wyliczany na podstawie cennika firmy kurierskiej

Transport Firmowy: czas realizacji podawany po złożeniu zamówienia ( zależny od kierunku dostawy )

 

Waga 60 kg
Wymiary 43 × 62 × 180 cm
Gwarancja

Kolekcja

Pomieszczenie

Stan produktu

Termin realizacji

Waga