Kufry i skrzynie drewniane

Skrzynie kufry drewniane zapoczątkowały już w starożytności. To w nim kobiety przechowywały swoje majątki wyniesione z domu rodzinnego. W obecnych czasach stare skrzynie drewniane można spotkać głównie w skansenach. Jednak niewątpliwie można taką skrzynie rustykalną zastosować w mieszkaniu.

Świetnym elementem dekoracyjnym w sypialni, pokoju dziecięcym czy gabinecie jest właśnie kufer drewniany z okuciami. Nie ma wątpliwości, że skrzynia może mieć wiele zastosowań. Można zastosować ją jako kufer na ubrania, gdzie rewelacyjnie będzie sprawdzać się w sypialni. Jeśli łóżko nie posiada pojemnika na pościel lub jest mało miejsca w pomieszczeniu.

Drewniana skrzynia kufer może być również bardzo dobrym pomysłem w garderobie. Jeśli mamy dużo ubrań, a mało miejsca takie skrzynie drewniane na ubrania pomieszczą nam odzież sezonową.

Drewniana skrzynia z okuciami

Skrzynie i kufry drewniane również można zastosować w przedpokoju jako ławeczkę przy ubieraniu obuwia, a w środku skrzyni można przechować obuwie. Nie zależnie jakie kufry skrzynie drewniane mają rozmiar, one są zawsze bardzo pojemne. Dlatego w pokoju dziecięcym służą one jako schowek na zabawki czy stolik do malowania. Zaś w salonie, kufry drewniane można zastosować jako stolik kawowy.

Uporządkują rzeczy i staną się elementem dekoracyjnym, tworzącym z resztą wyposażenia harmonijną całość

Skrzynia drewniana kufer – wykończenie

W naszej firmie mebel wykonany jest w 100% z litego drewna sosnowego, dzięki czemu są przeznaczane do użytku przez wiele lat. Skrzynie rustykalne z solidnego materiału są bardzo stylowe, a przy tym metalowe dodatki dbaja o ich wyjątkowy wygląd. Kufry na ubrania wykończone są naturalnymi woskami pszczelimi, które świetnie nadaje meblom niepowtarzalnego efektu oraz chroni przed wilgocią i zabrudzeniami.

Rustykalne skrzynie mają w sobie coś wyjątkowego, gdyż w każdy pomieszczeniu znajda swoje zastosowanie oraz dostosują się do wystroju wnętrz. Chociaż skrzynia rustykalna jest nieco zapomniana, warto ją wprowadzić do swojego wnętrza i cieszyć się jej wszechstronnym i eleganckim wyglądem.