Drewniane łóżka rustykalne

Sypialnia jest miejscem, gdzie spędzamy połowę naszego życia, ponieważ to w nim budzimy się, aby zacząć kolejny wspaniały dzień. Aby dzień rozpoczął się udany musimy być wyspani. Sen jest niezwykle ważnym aspektem naszego życia – odpowiednia ilość i jakość snu może zapewnić każdemu siłę do nauki i pracy. Łóżka drewniane rustykalne są ważnym elementem naszych sypialniach.

Kupując meble do sypialni, warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd mebli, lecz również na ich funkcjonalność. Nasza firma przedstawia drewniane łóżka o rustykalnym, prowansalskim i nowoczesnym stylu. Konstrukcja łóżek jest wykonana w 100% z litego drewna sosnowego, dzięki czemu łóżko jest trwałe i solidne. Precyzyjne wykonanie, niepowtarzalny kształt i komfort to zalety naszych mebli. Materiał ten daje bardzo szerokie możliwości w kwestii estetycznej łóżek.

Rustykalne Łóżko z litego drewna

Filunki, które występują na zagłówkach oraz za nóżkach, nadają łóżku styl rustykalny oraz prowansalski. Wybierając z pośród siedmiu modeli, łóżka posiadają różne wymiary, dzięki czemu możemy bez problemu dopasować łóżko do wielkości sypialni.

Drewniane łóżko piętrowe jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla wielu rodzin, ale także doskonałym rozwiązaniem do lepszej organizacji pokoju dziecięcego.

Drewniana szuflada pod łóżko

Jeśli nie masz dużo miejsca w sypialni, a potrzebujesz przechować pościel, pudełka po butach, lub zabawki dzieci – polecamy do łóżek rustykalnych również szuflady pod łóżko. Nie zniszczą Ci one nowych paneli. Jeśli posiadasz szafki nocne koło łóżka, polecamy szufladę o rozmiarze 150 cm. Jest to idealny rozmiar, aby cała szuflada wysunęła się bez żadnego oporu oraz pięknie dopełniła całą konstrukcję łóżka.

Nasze łóżka nie posiadają w zestawie stelaży oraz materacy, dlatego zapraszamy do zapoznania się z cała naszą ofertą.