Rustykalne ławki ze schowkiem

Najlepszą alternatywą dla drewnianych krzeseł są ławki drewniane. Największym plusem dla licznych rodzin jest ławka, która pomieści bardzo dużo osób przy stole kuchennym. Ławki drewniane znane są od setek lat, a ich forma często zmieniała się przez lata.

Prezentujemy Państwu ławki do każdego pomieszczenia oraz wnętrza. W kuchni i jadalni idealnie będzie prezentowała się ławka z oparciem. Do wnętrza prowansalskiego i rustykalnego świetnie wkomponuje się ławka o prostym i masywnym wyglądzie w tradycyjnym stylu.

Ławki wykonujemy z litego drewna sosnowego, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. Ławki rustykalne z solidnego materiału są bardzo stylowe i dekoracyjne.

Sosnowa ławka przy stole jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla wielu rodzin, ale także doskonałym rozwiązaniem dla fanów wystrojów wnętrz. Ławki ze schowkiem pod siedziskiem najlepiej sprawują się w kuchni i jadalni oraz na werandzie. W tych miejscach możemy również zastosować ławki w stylu rustykalnym i góralskim.

Drewniana ławka do przedpokoju

Ławki do wiatrołapu i przedpokoju powinny być funkcjonalne i wygodne. Dlatego nasze ławki ze schowkiem świetnie sprawdzą się do schowania obuwia.

W restauracjach i karczmach doskonale będą prezentować się nasze ławki góralskie o wiejskim i sielankowym charakterze. Góralskie parzenice w ławkach nadadzą pomieszczeniu niebanalny wystrój i piękny styl. Wszystkie ławki posiadają niepowtarzalny design i wysoką jakość wykonania.

Nasze ławki można zastosować w sypialni pod oknem do czytania książek wieczorami. Ławki bez oparć można również użyć przed łóżko jako funkcjonalną ozdobę.