Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 968,00 

Fotele, Sofy, Narożniki Wypoczynkowe

Tapicerowany Fotel do salonu NORDIC, nogi drewniane

968,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 968,00 

968,00 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
Linea 1Linea 1Linea 1Linea 10Linea 10Linea 10Linea 11Linea 11Linea 11Linea 12Linea 12Linea 12Linea 14Linea 14Linea 14Linea 15Linea 15Linea 15Linea 16Linea 16Linea 16Linea 18Linea 18Linea 18Linea 19Linea 19Linea 19Linea 2Linea 2Linea 2Linea 21Linea 21Linea 21Linea 4Linea 4Linea 4Linea 6Linea 6Linea 6Linea 9Linea 9Linea 9
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Designerski fotel Nordic

Fotel Nordic o wymiarach:
Wysokość: 90 cm
Szerokość:  76 cm
Głębokość:  55 cm
Wysokość siedziska: 42 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY FOTEL ?

Prezentujemy Państwu stylowy Fotel Nordic o rewelacyjnym kształcie i kolorystyce. Jest to świetny mebel dla miłośników relaksu po całym ciężkim dniu. Wygodne siedzisko z elastyczną miękką pianką i dobrze wyprofilowanym oparciu to cały sekret przepięknego fotela. Dzięki stabilnych metalowej podstawie, prezentuje się bardzo designersko oraz zdecydowanie zachęca do zakupu. Dlatego luksusowe materiały z jakich został wykonany fotel, pozwoli uczynić pomieszczenie bardzo nowoczesne i przyjemne.

Fotel Nordic przedstawiamy w bogatej gamie kolorystycznej z tapicerki Eren i Linea. Kolorystyka jest bardzo neutralna, dlatego świetnie będzie komponować się w pomieszczeniach takich jak: Salon, sypialnia czy nawet w gabinecie. Miejsce dla niego znajdziesz prawie w każdym pomieszczeniu.

Nowoczesny fotel jest doskonałym  sposobem na wystrój wnętrz. Jednak podkreśli aranżacje całego pomieszczenia oraz dopełni pusta przestrzeń w kącie czy obok ulubionej sofy. Przede wszystkim nasz oryginalny fotel zapewni nie tylko wygodny mebel, ale również wysoką jakość wykonania, które zapewniają wytrzymałe materiały.

NAJWAŻNIEJSZE SĄ DETALE:

Złota podstawa mebla to wisienka na torcie. To one nadają cały charakter fotelowi, który przyciąga wzrok każdego z nas.

Zobacz również całą naszą ofertę foteli oraz sofy !