Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 487,00 

Krzesła tapicerowane

KRZESŁO CHERRY VELVET

487,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 487,00 

487,00 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
BL 14BL 14BL 14BL 19BL 19BL 19BL 28BL 28BL 28BL 48BL 48BL 48BL 52BL 52BL 52BL 59BL 59BL 59BL 68BL 68BL 68BL 78BL 78BL 78BL 85BL 85BL 85BL 86BL 86BL 86
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Tapicerowane krzesło Cherry Velvet

Krzesło Cherry o wymiarach:
Wysokość: 83 cm
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Waga: ok 7 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Krzesło tapicerowane Cherry zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Możemy je zaaranżować w pomieszczeniach takich jak: jadania, kuchni, czy nawet w pokoju dziecięcym. Oryginalnie wykończenie sprawi, że twoje pomieszczenie będzie prezentowało się wyjątkowo i nieprzeciętnie. Oczywiście nasze krzesła pięknie będą prezentować się przy stole loftowym, nowoczesnym czy prowansalskim. Dodatkowo posiada solidną konstrukcję wykończenia, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat.

Przede wszystkim krzesło tapicerowane powinno charakteryzować się solidnym wykończeniem, stabilnością oraz niepowtarzalnym stylem. Oczywiście w wyposażeniu jadalni nie może zabraknąć nowoczesnych krzeseł tapicerowanych. Nowoczesne piękne krzesło posiada podłokietniki.

Nasze tapicerowane fotel posiada konstrukcje metalową, które gwarantują stabilną konstrukcję. Oczywiście jest wykończone w ciekawym stylu, przeszycia są pionowe, co daje niezwykle ciekawy i niebanalny wgląd. Krzesło design to rozwiązania praktyczne, ale i wysoce estetyczne.

Przede wszystkim krzesło nowoczesne powinno charakteryzować się solidnym wykończeniem, stabilnością oraz niepowtarzalnym stylem. . Wzbogaci pokój dziecięcy, a nawet restauracje czy pokoje w hotelach.

Krzesło prezentujemy w tkaninie Matt Velvet – jest to materiał, który utrudnia wchłanianie płynów

Bluvel 14 – szary
Bluvel 19 – czarny
Bluvel 28 – beżowy
Bluvel 48 – brązowy
Bluvel 52 – antyczny róż
Bluvel 59 – bordowy
Bluvel 68 – curry
Bluvel 78 – zielony
Bluvel 85 – turkusowy
Bluvel 86 – granatowy

POLECAMY:

Stół drewniany