Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 468,00 

Lampy rustykalne

Kolorowa Lampa kinkiet ELIA

468,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 468,00 

468,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Kolorowa Lampa kinkiet ELIA

Lampa koło o wymiarach:

Długość: 3 metry, posiada wtyczkę do gniazdka

Materiał produktu: drewniany uchwyt, bawełniany sznur

Kolor sznura do wyboru: Brzoskwiniowy, Fioletowy, Szary, Zielony

Kolor uchwytu do wyboru: Brązowy, Biały

Moc : żarówka Max 15W, LED

Napięcie znamionowe: 220-230V~50Hz

Trzonek/gwint: E27

UWAGA: Oprawa w sprzedaży bez źródeł światła. Cena dotyczy jednej sztuki.

Szczegóły drewnianej lampy ?

Lampa kinkiet wykonana jest z bawełnianego sznurka o grubości 9 mm. Szurek jest gruby, podwójny, dodatkowo wypełniony wkładem poliestrowym. Długość przewodu wynosi trzy metry, dzięki czemu można zawiesić kinkiet daleko od kontaktu w trudno dostępnych miejscach. Lampa sznur oryginalnie zakończona jest wtyczką, jednak na indywidualne potrzeby możemy ją zakończyć podsufitką.

W skład zestawu lampy wchodzi również drewniany uchwyt, na którym możemy dowolnie splatać lampę według własnych upodobań.

Kreatywny kształt liny dostępny jest w różnej kolorystyce, pastelowych barw: brzoskwiniowy, fioletowy, zielony, szary.
To idealna dekoracja oświetleniowa stworzona z myślą o nowoczesnych wnętrzach prywatnych mieszkań, jak i różnego typu zakładów usługowych, restauracji, kawiarni, pubów i wielu innych miejsc, w których wystrój jest istotną kwestią. W naszej firmie realizujemy również niestandardowe projekty lamp w oparciu o pomysły Klientów.

 

 

Waga 1 kg
Gwarancja

Pomieszczenie

Termin realizacji