Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 650,00 

Lampy rustykalne

Wisząca Lampa z belką Vintage

650,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 650,00 

650,00 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Wisząca Lampa z belką Vintage

Lampa o wymiarach:

Belka: 110 cm x 11 cm x 11 cm
Długość przewodów: 2x 130cm  i  2x 150cm
Długość łańcuchów: 57 cm
Materiał: drewno sosnowe, strukturyzowane + przewód czarny lub jutowy
Źródło światła: żarówka Max 15W, LED, 230V, 50Hz
Wymagane napięcie wyjściowe (zasilanie): 220-240V
Trzonek/gwint: E27
Uwaga: Nie dołączamy żarówek do lampy

Szczegóły ogólne o lampie ?

Ogromny wpływ na jego wygląd ma odpowiednie oświetlenie naszego mieszkania. Po przez dobrze dobrane lampy sufitowe możemy optycznie zmniejszyć lub powiększyć każde pomieszczenie, nadając mu styl i cechy oraz wyrażając nasz gust. Kinkiet na ścianę jest bardzo oryginalny i rustykalny.

Wisząca Lampa z belką Vintage jest łatwa w montażu, czyszczeniu i użytkowaniu, więc nie są potrzebne żadne inne instrukcje. Jeśli cenisz swój gust i niepowtarzalny artystyczny klimat zapraszamy do wyboru lamp, które mogą oświetlić Ci twoje pomieszczenie oryginalne. Lampy mają różne kształty, rozmiary i wzory, wystarczy tylko wybrać odpowiednią lampę według własnego gustu i preferencji. Podobnie w dobie nowoczesności, technologii i inwencji te światła będą miały szokujący efekt w Twoim wnętrzu i już nigdy nie będzie takie same. Lampa koło przełamała wszelkie stereotypy i rzuciła wyzwanie światu.
Wisząca Lampa z belką Vintage przepięknie wygląda nad stołem lub wyspą kuchenną. Dzięki 4 źródłom światła, dobrze oświetli powierzchnię blatu. Przewody ukryte są w naturalnej linie konopnej i będą ciekawą dekoracją pomieszczenia.
Uwaga: Żarówka nie jest dołączona do lampy

Nowa wersja lampy belki  charakteryzująca się nieco cieńszym sznurem. To oryginalna propozycja dla wszystkich miłośników stylowego i niecodziennego stylu. Do stworzenia tej lampy zastosowano takie materiały jak: przewód czarny i jutowy, drewno sosnowe i metal. Do wyboru dwa rodzaje:

  1. Lampa z przewodem jutowym
  2. Lampa z przewodem czarnym

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Waga 20 kg
Wymiary 11 × 110 × 11 cm
Gwarancja

Termin realizacji

Kolor sznura

CzarneJutowe