Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,00 

Krzesła rustykalne

Poduszka Kwadratowa do krzesła

69,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,00 

69,00 

Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Poduszka do siedziska 

Poduszka kwadratowa na krzesło o wymiarach:
Wysokość: 2 cm
Szerokość: 46 cm
Głębokość: 51 cm

Z CZEGO WYKONANA JEST PODUSZKA KWADRATOWA?

Poduszka kwadratowa została zaprojektowana tak, aby pasowała na nasze siedziska drewniane. Jak wiemy krzesła możemy je zaaranżować w pomieszczeniach takich jak: jadania, kuchni, czy nawet w pokoju dziecięcym. Oryginalnie i wygodne wykończenie sprawi, że twoje krzesło będzie prezentowało się wyjątkowo i przytulnie. Oczywiście nasze krzesła pięknie będą prezentować się przy stole loftowym, nowoczesnym czy prowansalskim. Poduszka została wykonana z materiału wodoodpornego, dzięki czemu możemy ją wyprać ręcznie. Miękka poduszka, ozdobna na krzesło zapewni komfort podczas spotkania przy stole.

Chociaż poduszki pojawiły się w naszej ofercie niedawno, dziś stały się bardzo popularne. Najpopularniejsze są poduszki duże, kwadratowe lub prostokątne. Dzięki neutralnym kolorom, poduszki kwadratowe oraz okrągłe będą pasować do każdego wystroju wnętrz.

Przede wszystkim poduszka powinna charakteryzować się solidnym wykończeniem oraz niepowtarzalnym stylem. Oczywiście w wyposażeniu jadalni nie może zabraknąć rustykalnych modeli.

Poduszka jest zapinana na rzepy.

Poduszka pasująca do krzesła o symbolu:
SIL01, SIL02, SIL04, SIL05, SIL07, SIL08, SIL24, SEL15, SIL 26

POLECAMY:

Stół drewniany

Waga 1 kg
Wymiary 49 × 46 × 2 cm
Gwarancja

Waga

Termin realizacji

Kolor poduszki

BrązSzary