Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 700,00 

Komody rustykalne

Nowoczesna Komoda skandiano SKN 02

Od 1 700,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 700,00 

1 700,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Skandiano
Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK11 Lakier 22-25K11 Lakier 22-25K11 Lakier 22-25K13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK14 Lakier 22-10K14 Lakier 22-10K14 Lakier 22-10K15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Nowoczesna Komoda skandiano SKN 02

Przedstawiamy nowoczesną komodę Skandiano – eleganckie połączenie funkcjonalności i stylu, które doskonale wkomponuje się w każde nowoczesne wnętrze. Ta wyjątkowa komoda została starannie zaprojektowana z myślą o praktycznym przechowywaniu oraz estetyce, tworząc harmonijną równowagę między formą a funkcją. Brązowa komoda Skandiano posiada dwie przemyślane szuflady, które umożliwiają ukrycie drobiazgów i zachowanie porządku w pomieszczeniu. Dodatkowo, dwoje prostych drzwi skrywają wewnętrzną półkę, co pozwala na przechowywanie przedmiotów w dwóch różnych przestrzeniach, idealnie dostosowanych do różnorodnych potrzeb użytkownika.

Cała konstrukcja komody jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale również nadaje meblowi wyjątkowy wygląd. Prosta, geometryczna forma komody w połączeniu z delikatnymi, naturalnymi kolorami nadaje wnętrzu lekkości i elegancji.

Komoda Scandiano o wymiarach:
Wysokość: 85 cm
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 43 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Niech Skandiano będzie uniwersalnym meblem, który nie tylko ułatwi przechowywanie, ale także dodatkowo ozdobi zarówno sypialnię, salonie jak i przedpokój, wprowadzając do nich nowoczesny, harmonijny styl.

Nasze drewniana komoda nowoczesna z kolekcji Scandiano zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony białą kryjącą farbą, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat. Oczywiście mebel można wykończyć woskami pszczelimi.

Nowoczesna komoda składa się z dwóch dużych i pojemnych szuflad, które wysuwane są na drewnianych prowadnicach. Oczywiście dno szuflad wypełniane jest sklejką, a plecy wykończane solidną pilśnią. Pod drewnianymi szufladami znajdują się dwoje drzwi, za którymi znajduje się półka po całej długości. Komoda sosnowa jest inspirowana stylem skandynawskim i norweskim. Zatem charakteryzuje się ona prostymi delikatnymi bokami oraz frontami szuflad. Cała komoda opiera się na ciemnym stelaży o ciekawym kształcie.

NAJWAŻNIEJSZE SĄ DETALE:

Najważniejszą są uchwyty meblowe to doskonały sposób na zmianę aranżacji wnętrza. Przede wszystkim nadadzą niepowtarzalnego charakteru meblom oraz w całym pomieszczeniu. Dodatkowo wszystkie meble z kolekcji Scandiano wzbogacenie są czarne metalowe uchwyty o proszkowanym wykończeniu. Co więcej w naszej ofercie znajdują się również też uchwyty i zawiasy opalane na styl rustykalny oraz w kolorze starego złota.

RODZAJE WYBARWIEŃ 

W wersji podstawowej meble jest K01 Jasny wosk- wosk miodowy. Jest to standardowy kolor dla kolekcji SKANDIANO. Pierwsze zdjęcia produktu przedstawiają właśnie ten kolor. Jednak w naszej ofercie również posiadamy większą paletę kolorystyczną:
Kolory białe: K03, K13, K16, K 17   +10 %
Lakiery do blatów i siedzisk: K11 i K14
Surowy mebel

Strukturyzacja całego mebla +40%

DODATKOWA ZMIANA W MEBLU:

prowadnice metalowe: Blum/Pełen wysuw
zmiana wymiarów
wymiana okuć i uchwytów

Zobacz również:Inne komody